Латвийские_Номера• 13 декабря 2024
Вам страшно? Скажіть чесно, в якому ви настрої?!
Всі ми розуміємо про що мова.
Чи є у вас страх і чи готуєте там їжу, запаси води, може їдете кудись.
Просто в мене повна байдужість..я ж не одна така?
Навожу лад в хаті перед святами, купила нові штори в юску, контейнери класні для вкусняшок, які давно шукала, на завтра післязавтра планую стіни по хаті вимити, кухню.
А ви що? Які думки
90x60x90• 13 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
давно все байдуже. живу своє життя. запаси їжі і води і так є. готуюсь до нового року.
їбане то їбане, хіба я якось можу на це вплинути?
Цибулька зла• 13 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я в юску брала економ варіант освіжить. Тому не прискіпуйтесь. Ну і контейнери покажу
У вас дома идеально чисто)
90x60x90• 13 декабря 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Ага, особенно это просто, когда границы закрыты 🤦
Не надо трындеть все кто хотел- женщины и дети выехали
90x60x90• 13 декабря 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Чекайте, які о людина відчуває страх і загрозу своєму життю, або життю дітей, то який сенс чіплятися за чоловіка? Аби що?
Аби не втік
Латвийские_Номера
• 13 декабря 2024
Ответ дляЦибулька зла
У вас дома идеально чисто)
По різному буває)
90x60x90• 13 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Удалено администрацией...
Латвийские_Номера
• 13 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
И у меня такая же ёлочка 🙂
Подскажите где контейнеры покупали?
В епіцентрі. Дорогі зараза, але я не могла їх не купити. Два штуки на гривень 800 затянули
Не против• 13 декабря 2024
Ответ дляSo_so
У меня всё всегда готово, что его там бесконечно готовить. Сегодня тестировала электропростынь от павербанка, ничего, хоть какое-то тепло, но даёт.
Горелка лучше. Две грелки лучше чем 10 электро простыней от usb
Моя улюблена страшко• 13 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Дякую ❤️
Латвийские_Номера
• 13 декабря 2024
Ответ дляВредняжка
Оо, хорошенькие) я тоже хочу теперь)
В епіцентрі знижка на них. Але і зі знижкою дорого. Сподіваюсь вони довго служити будуть
Не против• 13 декабря 2024
Ответ дляSo_so
А какая именно? Покажите
Обычная резиновая грелка. У меня в бойлера 60 градусов. Грелка греет пару часов. Если положить на живот уже прекрасно. Это учитывая что я кофту на флисе одеваю. Еще под ноги. Но на голые ноги горячевато. Время от времени убираю.
Ответ дляНе против
У Вас просто горелка написано. Горелка газовая у меня есть)
Не против• 13 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Грелочка...))
Молода і нерозважлива• 13 декабря 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Мабуть через те, що для когось чоловік - це не просто співмешканець або ʼпартнерʼ, а рідна кохана людина, друга половинка у прямому сенсі. І небажання залишати його одного (де б він не був: в ЗСУ, на роботі, на вулиці чи навіть вдома на дивані) за тисячі кілометрів, в країні, де йде страшна війна, перевищує страх за власне життя. Чоловіки, між іншим, теж мають право боятися, сумувати, відчувати самотність, повторюсь, де б вони не були.
Звездолётчица• 13 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Удалено администрацией...
Карма хамелеона• 13 декабря 2024
Ответ дляОбнимашкина
Так.Ось сайт Нижнього Новгорода,згадують Советчицу.І далеко не вперше.
Потім лізуть сюди.
Прикол в тому,що на їх сайті ти хрен зареєструєшся без російської сім картки.А тут запросто.І можеш з самого Кремля писати,прикидаючись мешканкою Троєщини
Потім лізуть сюди.
Советчиц уже и в Кремле знают, вы как-то мелко взяли)))
Карма хамелеона• 13 декабря 2024
По теме-скоро Новый Год и день рождения в семье у двоих близких людей, я занята подготовкой. Но я в принципе с конца 22 года живу полной жизнью, смысл себя изводить?
Пузата Хата• 13 декабря 2024
Ответ дляОбнимашкина
Потім лізуть сюди.
так таки полезно писать что рашка ипасосина скоро посыпется, что у них сыпется жкх, и они бараны 🤔 и ложили мы на их гнилое вяличие? ✌️😁
Невгамовна сила• 13 декабря 2024
Ответ дляОбнимашкина
У вас все в порядку з головою?
Займаюсь своїми справами.
Перелякані повинні бути як можна далі від України.Це шкідливо для здоров´я,знаходитись тут з таким переляком.
Займаюсь своїми справами.
це тільки розумово відсталі не мають страху, бо у них відсутній інстинкт самозбереження. А для нормальної людини страх - це одне із життєзабезпечуючих відчуттів. Інша справа, що не страх повинен людиною керувати, а вона ним.
Тому бравада Ваша показушна така карикатурно-награна, навіть плювок в сторону тих, хто виїхав, не приховав цього
Я вся ваша• 13 декабря 2024
Ответ для90x60x90
Кто хотел что? Разрушить семью?
Невгамовна сила• 13 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
уже насрать. муж сожрал пачку масла, припасенного на штоллен - разозлилась не на шутку, сижу дуюсь, планы коту под хвост
Варвар
Лупаю цю скелю• 13 декабря 2024
Іноді боюся, бо діти в мене, бо народжувала їх не для життя у війні (малій був рік, як війна почалася, старшому 13). А потім це вимикається, самим організмом, бо довго жити зі страхом неможливо просто. Запаси є, повна кладовка. Якщо блекаут, є 2 павербанки, акумулятори, батарейки. Ну, якось буде, якщо виживемо))
Виправлялочка• 13 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
я не проти навіть якшо у мене. Здохну від 500 мільйонної ракети
Побачити Париж, і вмерти 😆
Обнимашкина• 13 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Дивіться сама себе не заплюйте. Бо слина аж через екран летить.
Не всі такі сцікуни як вам здається. Головне мати розум і здоровий глузд. А то можна обісратись ще до того, як прилетить ’арешнік’
ПриснитсяЖЕ• 13 декабря 2024
Ответ дляОбнимашкина
У вас все в порядку з головою?
Займаюсь своїми справами.
Гарно сказано. А що скажете з приводу дітей?
Якими б наляканими вони не були, а лишаються заручниками вибору власних батьків, які прийняли рішення не виїздити
Дівка в намисті• 13 декабря 2024
Так задрало это все… выезжаю да и все. Так жаль, но, не выдержала.