Ананомчикус• 13 декабря 2024

Носить такой чепчик в 30 - уже неприлично?

Колгоспниця• 13 декабря 2024
Я и в 40+ могу такое носить)
Марафетчица• 13 декабря 2024
Ответ дляАнаномчикус
в 30 лет
хоч у 100 аби Вам подобався, не розумію цих запитів дозволу у чужих тіток
Пошаманю• 13 декабря 2024
Хіба на вечірку
Боневтікла• 13 декабря 2024
Ответ дляGuzelli
Мой😁мне 35 через неделю😱😅
Пробачте, це фото вже після останньої операції? Результат дуже і дуже

Вже прочитала Ваші відповіді.Ппосто чудовий результат
Апрель Ивановна• 13 декабря 2024
Кстати, пока все здесь... Меховые наушники носите?
Guzelli• 13 декабря 2024
Ответ дляБоневтікла

Спасибо большое🥰
А шо сталося?• 13 декабря 2024
Це залежить від вашого лайфстайлу)) Но якщо ви працюєте судовим секретарем,я б не стала))
Чебураха з перцем• 13 декабря 2024
Я сегодня видела в таком брутального мужика... мило.
Краля-Галя• 13 декабря 2024
Мені форма шапки подобається, якби без вушок, то купила б. З вухами в мене вже є)
Болтушка Му• 13 декабря 2024
Чому? На ділову зустріч чи просто на роботу, якщо у Вас не творча спеціалізація, буде не ок. А так носіть, якщо подобається, кому яка справа. Нехай заздрять, що Ви можете вдягатись, як Вам хочеться, а не як ’прилично’ у Вашому віці. Особисто мене ніколи не парила чужа думка щодо мого стилю. Але я творче стерво, можу собі дозволити хоч капелюх з пивних банок, ніхто не здивується.
Наверняка• 13 декабря 2024
В 50 уже можно 😆