Німеччина. Маленьке місто на 60 тисяч. Роботи мало.
Закрили один завод. Я одна з дитиною тут. Перспективи не дуже. Навіть якщо щось знайду, то по закону на 8 годинний робочий день не маю права, бо немає з ким залишати дитину. Якщо робота на півдня, то не вистачить на прожиття.
Київ, роботу втратила з початку війни, чоловік , квартира. Але ціни космос, не знаю як жити і чим займатися. Я не професіонал ні в чому. До війни робила, то менеджер з продажу, то секретар то коло центр за малі гроші.
А зараз взагалі не знаю.
Що порадите людині без професії але з вищою освітою , яка нікому не потрібна
А зараз взагалі не знаю.
natallochka• 13 декабря 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Интересно как местные выходят из такой ситуации....ну наверняка там есть одинокие мамы
Їм доплачують є допомога. Тим більше можна сказати що ви мама одиночка
Вища освіта вам потрібна, а не комусь.
Ціни - то живемо ж якось, з голоду ще ніхто не помер. Знайти роботу - це не проблема, тим більше у вас і квартира є, і чоловік.
Але який сенс зараз повертатися з відключеннями світла і незрозумілою ситуацією, вже посидьте до весни.
natallochka• 13 декабря 2024
Ответ дляTania07
10. Але закон цей до 12 років.
Працювати півдня коли дитина в школі. Інше доплатить Джобцентр. Оформити 250 евро допомоги на дитину кіндергельд. Оформитись як мама одиночка. Оформити допомогу на себе і дитину на одяг. Це близько 400 евро на зиму і стільки ж на літо. Харчі брати в тафелі