Я-ваш шанс• Изменено 14 декабря 2024

Цікаві їстівні подарунки на Новий рік

Дівчатка, треба допомога.
Шукаю подарунковий набір , істівний, до НР-2025.
Намагалась подивитись крафтові майстерні, зокрема сироварні, але мені здається, що у війну теми та профілі менш активні, а то і затихли(((
А хочеться здивувати знайомих на свята чимось.
Сири, солодощі , інше асорті у наборах. Хто що цікаве знайшов для себе і може порадити?
До речі, дивлюсь на розкручений зараз дубайский шоколад з аховими цінами. Є сенс його обирати до набору?)
Пургену мне• 14 декабря 2024
Может набор необычных крафтовых джемов и соусов? Когда-то давно я всем гостям на своей свадьбе дарила джемы)
Дюагональ• 14 декабря 2024
Мені шоколад у будь-якому його прояві, здається, завжди актуальний
Леді Душка• 14 декабря 2024
Сири. Якісно. В них є набори.
автор Я-ваш шанс • 14 декабря 2024
Ответ дляДюагональ
який?)
Prervana• 14 декабря 2024
Увидела сегодня в Метро такое вот - пивной адвент календарь. 24 разных сорта пива в коробке. Немецкое. Недешево, 2700 с мелочью, но может быть прикольно для любителей
автор Я-ваш шанс • 14 декабря 2024
Ответ дляPrervana
мне б для девочек-феечек)))
Біток чи ефір?• 14 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Реально прикольно. При других обстоятельствах мой муж бы обрадовался такому подарку.
Лизочек• 14 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Боже, но 24 уже не успеть, разве что до старого НГ отсчет сделать
Prervana• 14 декабря 2024
Ответ дляЛизочек
Я так поняла там к датам нет привязки, просто открывай и пей по очереди😆
Лизочек• 14 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Но с датой интереснее ) Просто так мы и так пьем.
Короче, я теперь знаю, что дарить мужу
Леді Душка• 14 декабря 2024
Ответ дляЛизочек
А коли тепер старий НР?
Лизочек• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
А коли тепер старий НР?
у меня 14 января
Аноним Советчик• 14 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Эх, вот бы кто подарил
Топтунша• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Сири. Якісно. В них є набори.
Якою мовою ця об´ява? Нічого не зрозуміло, якісь дивні слова. На українську не схоже. Це вони такі безграмотні чи це такий лютий суржик?
Сама собі лікар• 14 декабря 2024
https://www.instagram.com/p/C_-gVrwNOmJ/?img_index...
Радуга-дуга• 14 декабря 2024
Ответ дляТоптунша
то ж гуцульські набори 😂 а ви в Закарпатті були? Там усі взагалі угорською розмовляють, я нічого не розуміла)))
Леді Душка• 14 декабря 2024
Ответ дляТоптунша
Суржик це українська з російською.