Накладні мюслі• Изменено 15 декабря 2024
Що можна подарувати дівчатам вік 7 та 9 років?
Допоможіть, будь ласка з ідеями! Дві дівчинки 7 та 9 років. Косметика - не цікавить. Шоколадки, цукерки - одній з них категорично не можна. Тому теж не підходить .Прийдуть у гості на Різдво, треба щось покласти під ялинку. Короче, я так розумію, потрібен якийсь модний зараз дитячий хлам.
Можу брикнути• 15 декабря 2024
Я своїм племінникам (11 років обидвом) планую подарувати нічні світильники.
Пэрисхилтонша• 15 декабря 2024
Акрилові маркери - малюють на всьому - на тканині, пластику і т.д.
Фломастери для обличчя - як на скріні гарні
Лапки зараз в тренді - типу антистреса
М´яку іграшки невеликі
Навушники бездротові з підсвіткою
Набори для творчості (моя не любитель, але ті що на скрініні зайшли - легкі і гарні виходять)
Рюкзачок
Скрін не додався пишу назви з розетки
Набір фломастерів-пензликів для обличчя та тіла Maxi 8 кольорів (MX15235)
Набір для творчості Avenir плетіння з бісеру Котик
Лапки зараз в тренді - типу антистреса
М´яку іграшки невеликі
Навушники бездротові з підсвіткою
Рюкзачок
Скрін не додався пишу назви з розетки
Накладні мюслі
• 15 декабря 2024
Ответ дляAlyaa1236
Знаете что-то о их увлечениях? Может, любят рисовать например— подарите картину по номерам, или куклы нравятся какие-то
Знаю, что косметика точно нет. Картина по номерам- не хочу. Вряд ли кто-то будет ее разрисовать. Куклы - штук 50 видела лолов и барби столько же
Пэрисхилтонша• 15 декабря 2024
Ответ дляНакладні мюслі
В тренді зараз табу лапки
Їх багато різних
Навіть якщо вже є - вони зайвими не бувають
Їх багато різних
В танке• 15 декабря 2024
Я б подарувала чашечки новорічні, або нічні ліхтарики-кульки. Бачила зараз такі казкові є
Накладні мюслі
• 15 декабря 2024
Ответ дляВ танке
Замовила чашки. Дякую за ідею 🩷