Я б такое не носила, но продаю• 14 декабря 2024

Очень сильно ревную его ко всем бывшим

Здравствуйте, у вас было такое, что вас злило что парень не девственник? Вот они же хотят девственниц. Я тоже такого хочу. Ревную его к бывшим, что у них вообще что то было. Бесит
Ангел-предохранитель• 14 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Секс може завдавати болю не тільки від втрати цноти у дівчини (хоча як партнер з досвідом, то вірогідність болю значно менша, оргазму навіть перший раз вища) .
Я писала про приклад, що була у стосунках з цнотливим. Він не вміє вставляти, не знає як рухатися, як підтримувати потрібний тем, як його змінювати, як контролювати свій і мій оргазм, підбирати кут та позу. Все це як мінімум дискомфорт, а то й болісні відчуття. Звісно колись він певно навчиться, але до того терпіти отаке знущання над власним організмом то точно не про любов до себе.
І знову таки статистика вперта річ. Дуже мало фізично і психічно здорових успішних чоловіків котрі мали стосунки лише з однією жінкою за все життя. Тобто теоретично таке можливо, але їх дуже мало і такого реально зустріти лише в достатньо юному віці. Якщо не вдалося, чи зрада трапилася (а вірогідність велика), то доведеться вже мати стосунки з не цнотливими. Або бути самою.
Я все одно не захочу спати та мати відносини з чоловіками що спали з іншою.
А вам такі подобаються, то обирайте їх, вибір великий, більшість чоловіків мали секс і багато партнерок.
Просто мені такі нецікаві. Одразу ні.
Але. Дружити можна. Просто дружба.
Ангел-предохранитель• 14 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Якщо нема такого як тобі треба, краще жити соло, незалежно, це теж приємно.
Ангел-предохранитель• 14 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Тому що цнотливий не знає як доставити задоволення і навіть може робити то боляче. Болісний секс без задоволення це плюс??? Серйозно?
Окрім того. Цнотливий чоловік це діапазон 16-25. Далі таких психічно здорових буде один на мільйон. Вірогідність що чоловіку на все життя вистачить досвіду лише з однією жінкою вкрай низька. Отже зрада дуже вірогідна. В молодості ну ок, наступний. Але чим старше тим просто цнотливих не лишиться.
Мікрофлора в будь якої людини все одна буде іншою. Навіть якщо він до 80 років цнотливим буде.
Отже плюсів стосунків зі цнотливим жодного. Їх немає.
Розумієте, я ж не проти що досвідчений в сексі чоловік робив приємно тій дівчині, і тій, і робитиме ще іншим. Мені просто його не треба, цього чоловіка, я не хочу щоб він мене торкався. Я теж люблю задоволення, але з ним я цього не хочу.
Амелі на мілені• 14 декабря 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Просто мені такі нецікаві. Одразу ні.
Але. Дружити можна. Просто дружба.
Ми не про вказівки кому можна чи не можна/ що обирати а що ні. А про то що стосунки з цнотливими мають свої проблемні місця і обмеження по віку. І тому позиціонувати їх як виняткову любов до себе не логічно. Це просто один з варіантів вибору партнера по власних вподобаннях, і принципово нічим не відрізняється від інших варіантів вибору. Бо має так само + та -
Ангел-предохранитель• 14 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Кожен сам обирає що йому/їй краще ;)
Амелі на мілені• 14 декабря 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ідеальний партнер існує виключно в уяві. В реальності все одно доведеться обирати серед не ідеальних. .
Ангел-предохранитель• 14 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Тогда никого. Отношения - не обязательный атрибут жизни.
Амелі на мілені• 14 декабря 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Це теж просто вибір зі своїми+ та -, нічим не кращий за вибір серед не ідеальних партнерів.
Кашка-маняшка• 14 декабря 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Удалено администрацией...
Херасе, у вас фантазии. Не смотрите так много порно. Или вы из личного опыта?