СпайдерВумен• 14 декабря 2024

Якщо у дитини характер не такий, як у мене?

Що робити?Моєму синові 10 років.Характер в нього дуже упертий і своєнравний.Він більше за характером схожий на свого батька,і також на мою матір.Не скажу,що я прям янгол без недоліків в характері,але я в дитинстві була більш спокійна,не така роздратована,як мій син і більш покладиста.Моїм батькам було легко зі мною.А от мій син дуже капризний,і постійно ставить свої умови,коли його про щось просити.

Що робити в цьому випадку?Мені дуже важко,я втомилася,чесне слово.Він слухає тільки мою маму.
Ми з чоловіком працюємо,на шиї ні в кого не сидимо.Єдине - це те,зо ми плчинаючи з весни живемо в квартирі моєї мами,а та уїхала за кордон.
Крик душі!!!!!Мені 29 років.Я заміжня вдруге.Що робити?Як мені бути з моєю дитиною!?Вже чесно кажучи ніякого бажання немає його виховувати,в мене тільки сили витрачаються,енергія витрачається в пусту(((((((
Рожева юбка• 14 декабря 2024
Ответ дляСпайдерВумен
А що псхолог?
Дасть поради, як шукати компроміси та як домовлятись.
Рожева юбка• 14 декабря 2024
Якщо ви так спілкуєтесь з сином, як тут - не дивно, що у вас є проблеми. Ви чого хочете? Магічної поради? Її не існує. Щоб вам сказали, що ви праві, а дитина просто не вийшла характером і ви могли забити?
Йдіть до психолога поки що ви. Бо ви не берете на себе батьківстку відповідальність
Лама_мама• 14 декабря 2024
ви не любите свою дитину
він же не винен, що ви обрали не того чоловіка - його батька
Непогодка• 14 декабря 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Треба шукати того,хто мене зажене в депресію?
Ні, допоможе усвідомити помилки і навчить комунікації, кордонам.
автор СпайдерВумен • 14 декабря 2024
Ответ дляРожева юбка
Я можу йти постійно на поводу у свого сина,але що це мені дасть?
автор СпайдерВумен • 14 декабря 2024
Ответ дляНепогодка
Я ітак чудово знаю,що я далеко не янгол.
автор СпайдерВумен • 14 декабря 2024
Ответ дляРожева юбка
Ви так думаєте,що психолог і справді мені в цьому зможе допомогти?
Рожева юбка• 14 декабря 2024
Ответ дляСпайдерВумен
До чого тут ’йти на поводу’?
Ms. Сама прямота• 14 декабря 2024
Ответ дляСпайдерВумен
І?
Що і? Розвиватись.
Ще момент: син вас не поважає за те, що ви по мужиках пішли. Навряд це зміниться.
автор СпайдерВумен • 14 декабря 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Що і? Розвиватись.
Ви і справді сторонниця того,щоб жінки після розлучення,якщо є діти в монастир уходили?