Да Щас же• 14 декабря 2024
Icon
поділіться досвідом, хто лікував зуби за допомогою Icon. Дитині зняли брекети, потрібно лікувати майже всі зуби. Дякую
Ласкове телятко• 14 декабря 2024
Я хотіла, а потім почула альтернативну думку дуже гарного стоматолога, що то такий развод на гроші, і по факту це відбілювання зубів, а не лікування. З них заберуть верхній слой емалі і пропітають корисним раствором. Таким чином покращується зовнішній вигляд, але до лікування це стосунку немає, це естетика.
Да Щас же
• 14 декабря 2024
странно, мені сказали, що зовнішній вигляд взагалі не покращується
Великий сатирик• 14 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Боже Боже
Мабуть Тей стоматолог препарат Ісоп навіть в руках не тримав…
Не доведи Бог до таких попадати на лікування
Великий сатирик• 14 декабря 2024
Автор,це препарат ,який досі немає аналогів і він дуже працює,зупиняє карієс на поверхні зуба,так би мовити консервує його.Але дуже важливо найти лікаря,який вміє працювати з ним,бо це робить далеко не кожний стоматолог.
Да Щас же
• 14 декабря 2024
Ответ дляВеликий сатирик
дякую. Нам весь рот робити треба. Сума для мене капець та головне, щоб подіяло
Да Щас же
• 14 декабря 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Боже Боже
ну дійсно, якийсь брєд щодо відбілювання. Мене навпаки попередили, що зовнішній вигляд він не покращує
#Пойду_кгадалке• 15 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
як раз його функція в покращенні зовнішнього вигляду.
препарат дієвий, але головне найти лікаря, який набив шишки на ньому і розуміється в техніці.