Ранковий базар• 14 декабря 2024

Чи можна робити МРТ при наявності стентів у коронарних артеріях?

Чи можна робити МРТ головного мозку при встановлених рік тому трьох стентів у артеріях серця? Стенти металеві resolute integrity з кобальтового сплаву .
В різних мрт-центрах говорять протиречиву інформацію. Одним лякають смертю під час або після процедури МРТ, інші говорять,що безпечно і вони роблять людям з стентами МРТ.
автор Ранковий базар • 14 декабря 2024
Детские_Будут?• 14 декабря 2024
Мрт чого?ааа мозку
Думаю, що можна.
Але краще там, де кажуть, що безпечно
Алина-1240• 14 декабря 2024
Под гиганский магнит ложиться..не наю..вдруг сьедут те стенты..думаю кт лучше
Полюю на дрони• 14 декабря 2024
Передзвоніть до медичного центру, який обрали для проходження МРТ, вони нададуть всю необхідну інформацію.
Сиреневенькая• 14 декабря 2024
Я думаю,что лучше всего спросить у вашего кардиохирурга.И если можно,то пусть справку дадут,чтобы в будущем не дергаться.У мужа какая-то штука стоит в вене малого таза с подросткового возраста,мы обращались в архив больницы за справкой,МРТ делали много раз.
автор Ранковий базар • 14 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Кт пробили сьогодні під закриття центру, результати будуть завтра о 8 ранку. Але КТ відрізняється від МРТ . На КТ можуть побачити чи був геморагічний інсульт (лопнувший сосуд та крововилив у мозок), а по МРТ бачять ішемічний інсульт (тромб, закупорюючий сосуд у головному мозку). У тата була операція абляції 12.12.24 (позавчора) через пахову артерію і тепер дуже постраждав зір (не може читати навіть великі 3-5 см літери та пам´ять (не пам´ятає у якій палаті знаходиться, на якому поверху лежить). Лікарі чергові (вихідні) говорять чекати понеділка та на консиліуму вирішать, що з ним робити далі, а ми боїмось згаяти дорогоцінний час.
дожену і ощасливлю• 14 декабря 2024
Ответ дляРанковий базар
Добре що ви зробили хоч щось вже і не чекаєте понеділка.
imis• 14 декабря 2024
Мы сейчас тоже мучаемся с этим вопросом.
Папе нужно именно МРТ, а в апреле поставили два стента.
В МРТ в нескольких центрах нам отказали, врач, который устанавливал заверяет, что это лучшие стенты и с ними можно делать мрт..И кого слушать?
Я уже думала требовать от врача официальное письмо для мед.центров, чтоб нам разрешили сделать мрт
автор Ранковий базар • 15 декабря 2024
Ответ дляimis
Сьогодні такі ж самі питання у нас з мамою були і вагання чи варто робити те МРТ, чи не принесе більшої шкоди? І ніхто однозначно не відповість і не дасть ніякої гарантії щодо безпеки пацієнта. Вирішуйте самі, підписуйте згоду і т.і. Завтра буду телефонувати лікарю, що встановлював стенти.