Лінива, не каюсь• 14 декабря 2024
Бачили НЛО в США?
Цікаво що то може бути. Бачила відео де стріляють по ньому і збити не можуть
Лінива, не каюсь
• 15 декабря 2024
Взагалі я звісно не думаю що це НЛО, це звичайні дрони. Але друге відео з магнітним наче шаром то не дрон
Бавовнятий Пупс• 15 декабря 2024
Ответ дляДама-мадама
а за ними, висолопивши язика, на ’трійці’ дєд мароз са снєгурачкай
А на санях буква Z и надписи: можем повторить и На Берлин!!!
Патика-мотика• 15 декабря 2024
В Ютубі вбийте new jersey drones и побачите купу оригінального контенту з перших рук та заяви місцевої влади, а не пережоване ТГ каналами і тік-токерами по 100 разів.
Хоча було б круто, щоб це було реальне НЛО, а не театр та якесь переманювання уваги.
Тоді б вже було б не до війни між країнами/людьми
Ms. Откровенность• 15 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
А чого як НЛО то одразу в США, а не в Світловодську Полтавської області?
Бо в Світловодську не знімали День Незалежності та інші подібні фільми.
Тож інопланетяни про нього і не знають.
Ms. Откровенность• 15 декабря 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Та вже кругом в пабліках. Причому я бачила два види. Перше ніби куля з магнітним полем висить, а другє відео як летить, а по ньому зі стрілецької зброї гатять, але не можуть збити. Нью- Джерсі наче штат
Штучний інтелект зараз і не такі відео склепати може.
Попихтю та й годі• 15 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
Мордой не вышли
Эта_Шикарна)• 15 декабря 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Да скорее всего отвлекают внимание от чего-то. Так уже было с белыми китайскими шарами. Сколько с ними шуму было поначалу
Лівий Локіть• 15 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
Вони в Світловодську вже були, подивились, яка у нас х... відбувається, і полетіли на Штати, може, там спокійніше, а там Трамп. Врешті, подумавши, повернулись до себе на Марс
энциклопУдия• 15 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
Тоже не пойму
Почему не в Африке?
Шоу маст гоу он. Мать их!!!
Почему не в Африке?
Шоу маст гоу он. Мать их!!!
энциклопУдия• 15 декабря 2024
Ответ дляЛюбительница
Трамп про НЛО постоянно затирал, уже много лет.
Значит маск ему в подарок на инагурацию наклепал
Украиночка• 15 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
А вы вечером в Светловодске часто на улице на небо смотрите в декабре?) В основном под ноги чтобы не наипнуца))
сою не люблю• 15 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
здравствуйте, соседи)
энциклопУдия• 15 декабря 2024
Ответ дляДама-мадама
Колаборантка!!!! Вы шо
Низя такие слова писать!
сою не люблю• 15 декабря 2024
Ответ дляЛюбительница
Эксперты, политологи, конспирологи, не знаю, по фиг, слышала краем уха
нло-ологи уже в чате
Украиночка• 15 декабря 2024
Ответ длясою не люблю
здравствуйте, соседи)
Ой прям все свои. Я из ГП. А вы?
сою не люблю• 15 декабря 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Задолбали уже эти конспирологи и плоскоземельщики, верящие в нло. Тошно.
тю, я видела вживую в детстве, теперь верю. И со мной еще 12 человек.
постою_послушаю• 15 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Канєшно бачила, от над домом пролітали, за ними мисливці за привидами, санта на оленях і Маск з Дональдом
Дональд же утка, верно? Утка же?
Я только за!• 15 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Слушайте, а кто-то здесь писал свое предсказание, что будет война, а потом станет не до войны, т.к. прилетят агрессивные инопланетяне, кто вспомнит?)
Агресивні інопланетяни- це рашисти, куди далі гірше?!
Love_Love_Love_• 15 декабря 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Дональд же утка, верно? Утка же?
І утка з ними
сою не люблю• 15 декабря 2024
посмотрела видео, никакое это не нло. Что-то тестируют, а перед народом комедию разыгрывают.
Гуру троллинга• 15 декабря 2024
Ответ длясою не люблю
нло-ологи уже в чате
Эксперды как всегда на савечице.
Гуру троллинга• 15 декабря 2024
Там что угодно запустят и придумают в течении следующего месяца, лишь бы подоср@ть Трампу.
Треба підробіток• 15 декабря 2024
Щойно слухала Швеця. Він також розповідав про ті дрони. Цікаво, що коли люди звертають на них увагу починають роздивлятися, вони виключають вогні. Тобто, невідомо,як це спрацьовує. Є версія, що то китайські дрони. Але дивно, що це не викликає великої стурбованості у Штатах
Сунуся в чужі справи• 15 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Ну так сказал же Трамп сбивать. Что они ещё должны делать? Объявить всеобщую эвакуацию?)))
Мама Никитки-2• 15 декабря 2024
Ответ дляПокорительная
У мамы никитки
Вже закрила доступ, бо забагато таких як ви набігло, в шапочках з фольги і засмерділи все бальзамом Зірочка