СирОжино пирОжино• 15 декабря 2024

Скумбрия внутри зелёная

Купила два кусочка скумбрии, один нормальный кусок, второй начала есть а возле шкурки зелёное. Но, при этом запаха нет испорченной рыбы.
Люблю Украину• 15 декабря 2024
Та в риби холодного копчення ціла радуга...особливо якщо крашена
Їште на здоровя...якщо що то та скумбрія проведе вам безкоштовний детокс/очистку організма
автор СирОжино пирОжино • 15 декабря 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Ну, це соленна була у відрі
Це виходить що я нею отравлюся?
Люблю Украину• 15 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Це виходить що я нею отравлюся?
Якщо нічо активно не виходить з вас то значить не отравилися...

То ви сільодку їли а не копчену...ну соленим ще важче отруїтися....тому можете без памперса лягати спати
Подтяжка• 15 декабря 2024
Ответ дляЛюблю Украину

У вас такий багатий особливий досвід.
Люблю Украину• 15 декабря 2024
Ответ дляПодтяжка
У вас такий багатий особливий досвід.
Та мені таке практично нешкодить...в гіршому випадку два три походи в АС і все пройшло
Подтяжка• 15 декабря 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Заметно,что аж до мозга пробивает,извилины вон повыпрямляло.
Люблю Украину• 15 декабря 2024
Ответ дляПодтяжка
То що вас так пробило що аж вирівняло
Подтяжка• 15 декабря 2024
Ответ дляЛюблю Украину
То що вас так пробило що аж вирівняло
Не чухайте,у вас там пусто.
Люблю Украину• 15 декабря 2024
Ответ дляПодтяжка
Не чухайте,у вас там пусто.
Ну там і не має бути повно бо при відсутності місця створюється надмірний тиск на кору головного мозгу що викликає розлади, спазми чи навіть смерть
Подтяжка• 15 декабря 2024
Ответ дляЛюблю Украину
А пустое хорошо звенит,говорят.
Люблю Украину• 15 декабря 2024
Ответ дляПодтяжка
А пустое хорошо звенит,говорят.
Простір заповнений рідиною для амортизації/захисту очистки і охолодження мозгу...хоча вам то не дано зрозуміти вашою головною кашою
Подтяжка• 15 декабря 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Чтобы охлаждать мозг,его надо иметь.Но это уже другая история и точно не про вас.
Люблю Украину• 15 декабря 2024
Ответ дляПодтяжка
Я так розумію ви з сімейсва кашпіровських...діагнози на відстані ставити
Леди_в_ночи• 15 декабря 2024
Ответ дляЛюблю Украину

Ви думаєте, людина не може відрізнити сільодку від скумбрії
Люблю Украину• 15 декабря 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
А що скумпбрію не коптять?

З опису неясно чи то сільодка чи копчена...та і мова тут не про це
Ответ дляЛюблю Украину
А що скумпбрію не коптять?

Це солена скумбрія
Леди_в_ночи• 15 декабря 2024
Ответ дляЛюблю Украину
А що скумпбрію не коптять?

З опису ясно, що це не оселедець, а скумбрія.
Люблю Украину• 15 декабря 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Солена скумбрія=сільодка...що не так
Леди_в_ночи• 15 декабря 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Солена скумбрія=сільодка...що не так
Не так, що сільодка - це російська назва оселедця. А скумбрія то скумбрія. Вона не може бути оселедцем.
Люблю Украину• 15 декабря 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Є вид риби оселедець а є страва сільодка, ака може бути як з оселедця так і скумбрії
Так само копчена може бути як скумбрія так і оселедець
Леди_в_ночи• 15 декабря 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Немає такої страви.
курасаны• 15 декабря 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Немає страви «сільодка» і слова такого немає ))
Це убога калька з російської

Є риба оселедець

І є неграмотні люди,які будь-яку засолену рибу називають «сільодка»,чи то оселедець,чи скумбрія,чи взагалі товстолоб
Люблю Украину• 16 декабря 2024
Ответ длякурасаны
Це убога калька з російської

Є риба оселедець

Добро нема такого слова...то як вірно ця страва називається?
Адже страва сільодка може бути і з скумбрії!!!