из_под_тишка• 15 декабря 2024

Меган Фокс пішла від бойфренда

Декілька днів тому тут писали як Меган могла проміняти колишнього чоловіка на теперішнього бойфренда?! а виявляється вже пішла від нього, принаймні в новинах в гуглі є стаття, що він їй зрадив.
КликОЛЬКА• 15 декабря 2024
Вернется, они друг от друга вечно ходят, брачные игры такие.
Статус Ква• 15 декабря 2024
От якби ви написали що пуйло здох ото була б новина.
А так пофіг
Советчица Года• 15 декабря 2024
Она каждую неделю уходит, потом приходит обратно)
Хропочка з гривкою• 15 декабря 2024
Какая трагедия
Вилами по воде• 15 декабря 2024
Разве по ним не видно, что оба психически нездоровые люди?
Зроблено у 80-х• 15 декабря 2024
Та и пошла она...кому она интересна, дешевая переделанная ..юха, скандальная и бесталанная
автор из_под_тишка • 15 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
А так пофіг
Думаю тут би таких тем було б 1000 в хвилину, порадніцю б розірвало 404error був би😆
автор из_под_тишка • 15 декабря 2024
Ответ дляВилами по воде
Я за ними не слідкую, просто багато хто пише, ну якщо і Меган зраджують, то що про інших можна сказати
Мошей ницца• 15 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
А так пофіг
Он сдох, наблюдательные и анализирующие люди это знают. Но для Украины это ничего не изменило,как видите
Амбасадор щастя• 15 декабря 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Зраджують геть усяким. І Дженіфер Еністон і Анджеліні джолі. То ж звісно звичайним жінкам тим паче
автор из_под_тишка • 15 декабря 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Ну є таке, і вчому прикол 5 хвилинного задоволення на стороні...
автор из_под_тишка • 15 декабря 2024
Ответ дляМошей ницца
Не думаю що він помер, просто ботоксу забагато вколов
Амбасадор щастя• 15 декабря 2024
Ответ дляиз_под_тишка
В чому 5-хвилинного? Ось сама Меган зрадила мужу з цим новим і до нього пішла. Пітт зрадив Еністон і прожив з Джолі ще багато років. Часто це не на 5 хвилин
Статус Ква• 15 декабря 2024
Ответ дляМошей ницца
Та якби воно здохло то там би такий гвалт би підняли що вили б що їх царьок подох хто ж тепер пасти те стадо баранів буде?!
Треба ось так• 15 декабря 2024
Даже не знаю кто это
автор из_под_тишка • 15 декабря 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Казали що колишній чоловік зраджував Меган і вона типу пішла від нього, короче фіг їх знає, бігають по колу))