Бідося• 15 декабря 2024

Німіє частково лице і з правої сторони від плеча і до грудної клітини.

плечем і грудною клітиною .. зараз начє відпустило , але все ж таки лячно трохи було . Хто з таким стикався ?? Це така побічна дія препаратів? Чи що це таке?? Хто знає поділіться відгуками.
Дона Ко Ко• 15 декабря 2024
А хто вам препарати виписував?
ФрекенБок• 15 декабря 2024
А це все можна приймати разом?
Коли я прийшла з подібним набором , мені змінили лікування
Не любовница• 15 декабря 2024
Давление меряли?
НЛОша• 15 декабря 2024
Сегодня была уже подобная тема

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3649479-1#a...
Плакулька• 15 декабря 2024
Ого, які серйозні ліки. Це вам невролог прописав?
автор Бідося • 15 декабря 2024
Ответ дляНе любовница
Давление меряли?
Міряла нормальний тиск 120/80
автор Бідося • 15 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Психотерапевт від тривожного розладу призначила.
автор Бідося • 15 декабря 2024
Ответ дляФрекенБок
А це все можна приймати разом?
Лікар сказала можна
Матраскин Брат• 15 декабря 2024
Яка сторона обличчя? Права? Чи кусав вас кліщ? І це німіння до таблеток чи після них?
Плакулька• 15 декабря 2024
Ответ дляБідося
Зрозуміло. Вам ще потрібно до невролога сходити. Остеахондроз може визивати оніміння і лиця, і рук.
автор Бідося • 15 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Дякую за пораду, обов´язково звернуся.
Mriya__• 15 декабря 2024
Ви ж маєте інструкцію і в ній є опис. Може бути. Комбінація нормальна. Раніше нічого не німіло?
Mriya__• 15 декабря 2024
Ответ дляБідося
Лікар сказала можна
Або Ви щось не договорюєте, або дійсно виписали в критично важкому випадку, не інакше, бо більше 3 препаратів та їх призначення це вже розмова не в «советчице». Якщо маєте сумніви - напишіть двум лікарям за іншою думкою.
Телячі ніжноСті• 15 декабря 2024
Як звати психотерапевта?
Телячі ніжноСті• 15 декабря 2024
Ответ дляMriya__
Є такі схеми лікування як подивишся то і коня звалять, але їм побарабану тим лікарям
Алина-1240• 15 декабря 2024
Все ваши препараты могут побочку такую дать..а зачем вам их аж фигова туча...я бы один прегабалин может пила,остальные стремные
Алина-1240• 15 декабря 2024
Ответ дляБідося
Жесть..бегите от нее......этож треш
автор Бідося • 15 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Не знаю призначила , діагноз поставила мені лікарка Невростенія (тривожний розлад )
автор Бідося • 15 декабря 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Як звати психотерапевта?
Даріко Михайлівна
автор Бідося • 15 декабря 2024
Ответ дляMriya__
Я 4 дні приймаю ці препарати
Mriya__• 16 декабря 2024
Ответ дляБідося
Я 4 дні приймаю ці препарати
Питання в іншому
автор Бідося • 16 декабря 2024
Ответ дляMriya__
Раніше бувало німіло на недовгий час і проходило .
Mriya__• 16 декабря 2024
Ответ дляБідося
Це пов’язано з компресією нерву. В мене точно така ж ситуація та я вам з мед обгрунтувань пишу: диски стискають нерв і через це буде оніміння мурахи, відтерпання покалування слабкість біль. Лфк лише допоможе, нзпп лише знімуть біль. Якщо грижа протрузія велика то це вже хірургічно лікується.
автор Бідося • 17 декабря 2024
Ответ дляMriya__
Дякую вам за відповідь на моє питання , в мене іноді таке виникає. А ще маю хондроз