Веселуха Муха• 15 декабря 2024

В каком возрасте у ваших детей появился телефон?

Ну вот просто интересно. У меня в 6 лет, нокиа 3310 ))) на 10 лет родители подарили один из лучших. Сейчас смотрю многие родители не спешат с этим, но ведь дети с этим растут, век технологий. Просто интересно, в каком возрасте купили / отдали свой ребенку?
Результат:
вже голосів: 64
12 (18.75%) 7 лет
11 (17.19%) После 10 лет
10 (15.63%) 6 лет
9 (14.06%) 8 лет
7 (10.94%) 9 лет
6 (9.38%) 5 лет
4 (6.25%) -
2 (3.13%) Еще нет и не собираюсь
1 (1.56%) С года
1 (1.56%) 3 года
1 (1.56%) 4 года
0 (0%) 2 года
Вилосипедниця• 15 декабря 2024
Після 10
Непонятно• 15 декабря 2024
С года даю свой второй поиграть. Сейчас 11, он ей еще не нужен, также даю на 20мин поиграть или видео посмотреть и все.
Лиса Патрикевна• 15 декабря 2024
Ответ дляНепонятно
Как не еужен? А в школе? А зумы , а связь с ребенком ?
Щаслива Я• 15 декабря 2024
Саме свій телефон дитині купили в 7 років. Коли менший був то брав мій планшет погратись. Телефон свій ніколи не давала.
У мене телефон зʼявився після 2 чи 3 курсу універу (вже точно не памʼятаю). Заробила, купила сіменс синенький, з оранжевим екранчиком )
Вилосипедниця• 15 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
В такому віці діти ще самі нікуди не ходять, реально телефон потрібен після 12
Ms. Dolly• 15 декабря 2024
У одной дочки в 9,5, у другой в 9 - когда начали ездить сами на кружки.
Лиса Патрикевна• 15 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
Як це не ходять ? В школу? З друзями гуляти? На гуртки ? В магазин? Вми смішна? В 11 років?
Щаслива Я• 15 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
Ну то діти різні. Мій з 11 вже сам до школи ходив. Але я досі по мапі стежу як він іде чи де він гуляти пішов )
В школі з 4 класу у дітей був класний чат в вайбері. Вони + вчителька. Діти питали вчителя щось, там домашку один одному скидали. Вчителька їм одразу правила написала та закріпила )
Вилосипедниця• 15 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ми не в Україні, самі не ходять нікуди
Вумна, аж страшно• 15 декабря 2024
В обох дітей в 2 класі. Мені чоловік подарував перший телефон )
Басина• 15 декабря 2024
Десь в 4 чи 5 класі. Чоловік віддав сину свій. Цього року (9 клас) купили йому вже новий, особистий. До того він сам не хотів новий) йому треба була просто ’звонілка’
ЭкстрасенсиХаЯ• 15 декабря 2024
9р
До цього віку планшет
Лиса Патрикевна• 15 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
У нас чат з 2 класу , і на математиці обов´язкова умова була -телефон і інтернет,
А_мій_самий_самий• 15 декабря 2024
С 8 лет
Щаслива Я• 15 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
У мого «обовʼязково» стало в 5 класі. Коли зʼявився окремий вчитель математики. Часто там щось сканують, чи вчителька просить роботи їй на перевірку відправили якісь. Та й по іншим предметам стали використовувати кьюар коли з підручників. До 5 класу якось ті коди не юзали.
Ку-кусик• 15 декабря 2024
В 5 лет отдала свой старый , в 6 купила новый уже
Не вмію заміряти• 15 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
На занятия , кружки , с друзьями ? . Что то из ряда фантастики вы рассказываете . С друзьями не общается ребенок ?
Непонятно• 15 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Уроки офлайн, со школы забираем-отвозим. Может с подругами по вайберу пообщаться недолго. Для заданий в классруме даю ноут.
Непонятно• 15 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
У меня сами не ходят. Ничего она не смешная. Как раз такой возраст, когда дети часто пропадют.
Вилосипедниця• 15 декабря 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
З 12 всюди ходить сама, до того - ні , для спілкування з друзями батьки привозять і забирають
мимАпроходила• 15 декабря 2024
Як до школи пішли, але тоді були кнопочні без ігор та інтернету.
Непонятно• 15 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
І що з тої сліжки по мапі? Ну дивитесь, що в один момент пропав він з вулиці, і що б ви робили?
КокошинЭль• 15 декабря 2024
В 4 роки дала свій старий телефон, тоді почалась війна, і щоб відволікати дитину давала телефон. Зараз для школи смарт годинник, на телефоні вдома грається час від часу
Щаслива Я• 15 декабря 2024
Ответ дляНепонятно
Куди він пропав? Він у мене на мапі. Пішов не в той бік - буду телефонувати питати куди його несе. І у нього не тільки телефон відстежується, ще годинник і маячок в гаманці. Я в любому випадку буду в курсі де він.
Непонятно• 15 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
Це доки його не посадили у машину і не відвезли кудись, то ви будете в курсі. Хлопця мабудь не так страшно відпускати, як дівчинку.
visiоп• 15 декабря 2024
Телефон - как в школу пошла. До этого были планшеты, наверно с 1,5.
ПолБатона• 15 декабря 2024
В 2 класі. В першому ходила з годинником, далі почали з´являтися телефони у однокласників ну і ми теж купили, хоча я планувала що 2 клас теж ще буде годинник.
Фиона Шрековна• 15 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
Ми не в Україні, самі не ходять нікуди
Так и подумала.
Мы тоже не в Украине и тут телефон покупают детям, самое раннее, с 10. И никто не шастает по улицам до совершеннолетия. Встречаются на территории жк, в игровых и т.д и везде отвозят родители или отводит няня.
Охранник даже проходную дверь не откроет, что бы подросток сам вышел на улицу.
Вумна, аж страшно• 15 декабря 2024
Ответ дляПолБатона
Так само. Годинник зламався, 2-й вирішила вже не купувати в 2 класі. Купила телефон
Щаслива Я• 15 декабря 2024
Ответ дляНепонятно
Ну якщо з машини викинуть гаманець, годинник і телефон.. можливо. А так воно показує в реальному часі (окрім гаманця. Там є затримка трохи). Якщо не відповість - поїду туди де будуть фіксуватись речі. Далі по обставинах.
В любому випадку це краще ніж так, як пересувались ми в дитинстві. Там точно кінців би не знайшли.
І я б не сказала що хлопців не страшно відпускати. Але ж не будеш дітей до 18 років за руку водити.