Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2024
Совместима ли ромашка и цефтриаксон?
Если антибиотик колим, и нужно пить чай с ромашкой?
Хомо_сапиенс• 16 декабря 2024
А чем вам ромашка навредить может? Ну если только аллергии на нее нет .
Самая СоветЧиваЯ
• 16 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Це ж лікарська рослина. Чим вона завадити може?
Лікарська рослина теж може нашкодити. Єдина стаття в гуглі, яку я не можу відкрити на цю тему про те, що з цефтріаксоном інші протимікробні препарати змішувати не можна
Хомо_сапиенс• 16 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Препараты , а не растения.
Люблю ВалЄру• 16 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Важко вам живеться з винаходом інтернету!
Самая СоветЧиваЯ
• 16 декабря 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Так, як вам прийшло в голову, що вони можуть бути несумісні?
Так мені прийшло в голову, як і завжди, коли потрібно зважувати сумісність препаратів. Я так щораз роблю, а не приймаю все підряд, з котом тим більше
Самая СоветЧиваЯ
• 16 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Препараты , а не растения.
Теж лікувальний, тобто має лікувальні властивості. Не чіпляйтесь до слів)
З бісиками• 16 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Автор ,пишут именно про препараты ,а не про ромашку
Но если вам будет спокойнее не пить ,то не пейте
Но это тоже самое ,что перестать пить чай
З бісиками• 16 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А кот при чем ? Он пьет ромашку ?
Вы правы на счет совместимости препаратов ,но ромашка не препарат
Самая СоветЧиваЯ
• 16 декабря 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Та не те слово. Особливо, коли статті пишуть копірайтери, які поняття не мають, про що пишуть
Хомо_сапиенс• 16 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Вы употребляете в чае микро дозу ромашки , ничем она вам не навредит .
А можно при приеме цефтриаксона есть пюрешку? Как картошка влияет на усвоение препарата?
Самая СоветЧиваЯ
• 16 декабря 2024
Ответ дляЗ бісиками
Если б просто можно было не пить и были другие варианты, я бытут не спрашивала
З бісиками• 16 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ну если уж вам именно нужно пить ромашку ( наверное врач назначил),то она совместима с антибиотиком
Телефон Рубика• 16 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Нє, ну, як тут не питати, ми ж тут всі професора в медицині, як ви без нашої допомоги? Обов´язково дотримуйтеся всіх інструкцій, отриманих на Совєтчіці
Самая СоветЧиваЯ
• 16 декабря 2024
Ответ дляЗ бісиками
Не открывается у нас( Нет, не врач, коту нужно успокоительное, ничего больше нет, хотя препаратов две полки холодильника, а почтой будет идти два дня((
Самая СоветЧиваЯ
• 16 декабря 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Ваш юмор сейчас вообще не кстати, честно. Спросить больше негде, и другим препаратом заменить нет возможности
Телефон Рубика• 16 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Якщо вже ви так завзято сьогодні просуваєте російський контент, то самостійно відкрийте статтю і ознайомтеся з інформацією, яка вас цікавить. А то теми на Совєтчіці всі вміють писати, а користуватися гуглом чомусь ні
Самая СоветЧиваЯ
• 16 декабря 2024
Ответ дляТелефон Рубика
А у нас є хрч одна стаття не рАсійська? Хтось з любих патріотів написав хоч шрсь на цю тему? Задовбали вже такі,як ви, ненррмальні((
Ду да ду да ду• 16 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Вам до вет.лікаря. а не в гугл
Телефон Рубика• 16 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ви самостійно справитесь з читанням цієї статті, я в вас вірю, гарного дня💐
В кого тако було• 16 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Через впн прочтите.
ЖонДуан• 16 декабря 2024
Ну , грейпфрут ещё понятно..там есть ряд несовместимостей . Но ромашка абсолютна нейтральна . Нейтральней обычного чая с тиаминами
З бісиками• 16 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Если б ромашка была несовместима с цефтриаксоном ,то явно б были статьи ,а никакой информации нет
Просто давайте ромашку с антибиотиком в разное время
Телефон Рубика• 16 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
До речі, ви можете бути одним з таких патріотів, напишіть статтю, як заспокоїти кота ромашкою і взаємодія ромашки з цефтріаксоном)
Пліткарка• 16 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ще жодна українка не додумалася до такого, точніше у жодноїне виникало такого питання. А суп можна? - там лаврушка, зелень, овочі
ВсеПроВсехЗнаю• 16 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Навіщо патріотам писати копірайтерські статті для ідіотів? Вам на усі випадки життя? Сумісність цефтріаксону з котячим кормом, часником та кавуном не цікавить?