Пишу вірші, дорого• 16 декабря 2024

Робота няні. Яка оплата має бути за такі вимоги?

8 годин на день. 40 на тиждень.
Субота, неділя- вихідні.
мистерЛяпсус• 16 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Даже в том же садике, чтобы предоставлять услуги, которые запрашивает автор (готовка, уборка, уход за ребенком и развитие) есть три должности - повар, няня (помічник вихователя) и два воспитателя на группу.
Три должности на 20 детей, а не на одного.
А уборка за ребенком это стандартные функции няни.
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Зарплатня формується згідно ринку та загального економічного стану країни. В країні в якій мінімальна 140 євро, а середня 500 євро, то не буде зарплатні у тих самих ж робітників, як в заможних країнах.
Тому автор спокійно знайде за 25-30. Тим паче не в Києві, а якщо підвищить вік до 50-55 та дасть максимум 35 тисяч, то ще і перебирати буде серед кандидатів.
Трохи подивитися навколо, що робиться, а то запроси тут вище неба, по 100 тисяч хочуть
як таку знайде,то хай. але і вчити,і гуляти, і готувати,і прибирати в шафі і іграшки..Та хай йому грець це все робити за 25 тис))))в нас в Києві в Атб отримують до 20 тис грн ,продавці в ТЦ має зп 25 мінімум. а це як шалена ганяти і за такі копійки. воно того не варте!
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
І 15-20 дітей.
Так там мамы коршуном не стоят и не заставляют мыть обувь.
Дети сами одеваются
мистерЛяпсус• 16 декабря 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
180-230 грн / час платят все мои приятельницы и соседки в субботу тариф выше. Отпуска дороже ( там 24/7). Но няни все женщины старше 45( Киев)
Это если не на полную ставку.
мистерЛяпсус• 16 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Зате існують чоловіки менеджери, на вакансії яких зараз з превеликою радістю беруть жінок. Бо жінка з дитячого лікарняного вернеться, а чоловік з учєбки нє.
А в теплому офісі сидіти це тобі не за активною дитиною бігати.
А там ще світло виключили, інтернет не працює, програми висунуть - офіційний повод нічого не робити, а зарплату отримувати. З дитинкою так не спрацює.
Так шо таки так, нюанси ринку праці диктують свої умови, але явно не на руку автору теми.
Если вы про менеджеров по продажам, то там обычно большая часть заработка это процент
СкиниУскачи!• 16 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
А в атб сидять на місці? Їх там ганяють, аж гай шумить.
Коли не буде чого їсти, то деякі підуть і за 25-35 працювати і навіть не будуть жужати.
Мизимец• 16 декабря 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Прикольно. Средняя зарплата по стране за 40 часов до двадцатки а няня 50)))) какие то две параллельные реальности
тим, для ког це дорого, водять дитину в державний або приватний садочок
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Почитайте відповіді не мої в темі, а жінок, які працюють нянею. Можливо, вам трохи зрозуміліше стане.
Ще жодна не написала, що отримує 40 або 50 тисяч. Загалом 20,30,38 за 2-х дітей.
А цифри 50-70 завжди йдуть зі слів: «я думаю, мають отримувати»
бо той хто отримує,писати тут не буде))) моя сусідка платить 70 тис. няня гуляє,варить,годує,вчить,водить на кружки. повністю дитина на ній. і тут це не показник. люди не сидять на кіді ,щоб вам відписатися. ви хочете спхнути свого..,щоб заробляти грощі,але при цьому руки з сраки,якщо навіть у шафі не можете поприбирати і прагнете аби заплатити найменше жінці,яка буде виконувати всю чорну роботу,бігати за вашим...,втомлюватися і т.д. це ницість. але ,як правило,такі нариваються. Яка оплата,така й нянька.
Я супер-пупер• 16 декабря 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Про менеджерів різних мастей.
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Можна знайти за 25 іза 50, залежить від освіти, рівня кваліфікації людини. За 25 дитина буде жива-здорова, не голодна, чиста, книжечку їй почитають їй. Це суто няня. Людина з відповідною освітою, знанням основ психологій, яка буде розвивати і корегувати поведінку ,, дуже активної дитини,, погодиться працювати не менше ніж за 35 тис +доплати за екстра запити. P. S. Я працюю в цій сфері.
+++
мистерЛяпсус• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Автор, не парьтесь, на свою сумму вы найдете, чего-то экстраординарного вы не требуете.
мистерЛяпсус• 16 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Про менеджерів різних мастей.
Для менеджера - руководителя нужен соответствующий опыт и навыки
Каляка маляка• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Так, мене теж дивує. Люди, які пишуть тут 45-50 тисяч це просто «на фонарь»?
Вихователі цілий день держ садок - 8-10 тисяч, приватний - 12-17.
А няня одразу від 40-50? Звідки такі погляди?
Подружка воспитатель в частном саду, у неё выходные свободные, два дня в неделю с 9 до 14, остальные дни до 17. Она не моет обувь детям после прогулки, не готовит им, не складывается вещи в шкафах. Ей не нужно ездить по стране и за границу, чтоб присматривать за детьми. Занятия с детьми полтора часа в день, остальное время присмотр.
Зубная фея• 16 декабря 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А якість послуг? Постійно вони не колихають всіх дітей разом. Чогось няня й наймається замість садочка.
Чижик Пижик• 16 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
який вуз? Мій КНУ закінчив 3 роки назад. 121 спеціальність
Напевно не всі (не маю на увазі конкретно вас) розуміють, що Україна це не лише Київ. Є інші міста і в них є університети і потім випускники теж можуть претендувати на роботу в ІТ.
мистерЛяпсус• 16 декабря 2024
Ответ дляЗубная фея
В 8 лет ребенку этого тоже делать не надо
Я супер-пупер• 16 декабря 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А откуда уже взялся мальчик 8 лет. В стартопике же активный 3-летний малыш. Да и обсуждаются же вроде садики, соответственно дети дошкольного возраста
мистерЛяпсус• 16 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Насправді вчаться вони не роками. Почати працювати в ІТ на зарплату приблизно $500-600 можна після 6 місячних курсів. А далі вже підвищення зарплати залежить від того наскільки ти швидко підхоплюєш процеси
Повірте, я знаю про що кажу
Делите на 2 или 3))
И учится во время работы тоже надо
Зубная фея• 16 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Навіть мама вказала, що активний, значить хлопчик дійсно такій. Й мама розраховує що няня справиться й розуміє це.
Я супер-пупер• 16 декабря 2024
Ответ дляЗубная фея
Значит по факту он мегаактивный окажется. Хорошо ещё если мама будет позволять делать ему замечания, а не растит ’лидера’
мистерЛяпсус• 16 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Ну ладно. Все равно один, а не 15))
Нафаня Маня• 16 декабря 2024
Ответ дляliss
И обувь после них моют :)?!
Якщо брудна, то так
Я супер-пупер• 16 декабря 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Ну ладно. Все равно один, а не 15))
Ну так индивидуальный подход всегда оплачивается выше. При том гораздо выше. Что-то Вы запутались в собственных рассуждениях.
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
ні. саме так. що людей знецінили до ручки. ручну працю,працю вчителя і няні ніхто не цінить. але зараз принаймні в Києві роботи вистачає. дійсно недобір кадрів. І ще =- краще йти працювати в приватний садок,де зп стартує від 35 тис,ніж бути нянькою/куховаркою/вчителем/сракопідтирачкою. чи краще в атб розкладати чай,ніж варити,вчити,розважати,ганяти по пісочницях. то пісі,то каки,то вереск,то хочу. це ад. а маманя хоче спхнути за 5 коп. думаю,що не вийде. бо дурних нема. хіба в кого скрута,але це ненадовго.поганяє з місяць і помахає ручкою
Нафаня Маня• 16 декабря 2024
Ответ дляБез образів
Так это не няня, это мама.
І?
Мама робить все безкоштовно, а няня за гроші
мистерЛяпсус• 16 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Так и детей в 15-20 раз меньше, и за в 2.5 раза выше, чем в садике))
В чем противоречие?
Нафаня Маня• 16 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
Ви прямо олігархи?
Це ж ще +за одну людину платити ,переліт +проживання тощо
Так, можу собі дозволити відпочивати на відпочинку
Нафаня Маня• 16 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
А в садок віддати ні?
Ні
мистерЛяпсус• 16 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
В частных садах Киева ставка воспитателя от 15 тыс, до 30, чаще около 20-25.
Зубная фея• 16 декабря 2024
Ответ длямистерЛяпсус
В чем противоречие?
Так йдіть працювати приватною нянею за ставку вихователя. Вам хтось заважає?