Пишу вірші, дорого• 16 декабря 2024
Робота няні. Яка оплата має бути за такі вимоги?
8 годин на день. 40 на тиждень.
Субота, неділя- вихідні.
Христя в тiстi• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Не Київ
О. Це вже інша справа!
Може ви із Ніжина(чернігівської області) чи Лебедина (сумської області), то там за 25 черга буде!
В Києві вам біля скроні покрутять і вирішать, що ви притрушена. Тут за 25 в офіс людину знайти проблема
Ответ дляviter33
Дивитися за дитиною можуть 90% адекватних жінок
А ’поміняти на фурі колесо’ не зможуть також 90%жінок банально через брак фізичної сили
Вже не кажу про знання і навики водія
Поменять колесо на фуре не могут и 90% мужчин. И скорее всего вы тоже в их числе.
Что за бредовые сравнения? Сколько раз за год кстати это нужно и это делается не в сервисе? Что вы вообще несете?
Как вы это в одну кучу слепили? Давайте еще замену плиты или ремонт розетки вспомним и сравним с воспитанием детей.
КинДза• 16 декабря 2024
Скажіть якщо гривень 700-800 до обіду щодня, але не кожен робочий день, це нормальна сума з 8 до 13?
Покращена• 16 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
И воспитатели в садиках, которые вполне управляются с группой трехлеток из 15 детей, получая за это 12 тыс. А непрофессиональные советчицы и за 50 подумают)
Тому що в садочку у них няня на пізхваті, вимоги не такі високі, діти бавляться один з одним, готувати не треба, прибирати, зміна пів дня,офіційна зарплата, відпустки, лікарняні.
фан L.O.S.T.• 16 декабря 2024
Тут проблема в поездках за границу, согласовании выходных и скорей всего активный ребёнок, это не просто, а гиперактивный. Однозначно это женщина без семьи или уже совсем взрослыми детьми.
Chaterbox• 16 декабря 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
а с чего вы взяли что не нормальные? Многие с медицинским образованием, педагогическим были, все с опытом. Взяла она девушку 32 года, педиатр, отлично ладит с ребенком, и занимаются развивашками и готовят вместе и по горкам с ним скачет. Все отлично. Или по вашему нормальные от 50 тыс могут быть? Кто тогда в садах/школах/больницах работает? Все ненормальные?
видимо такие как вы идеальные
мистерЛяпсус• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе буде
Не знаю, я не отдавала на 8 часов. У моих детей был частный сад с 9 до 15.00 Дальше детьми занималась я. Ну как бы других у меня нет и не будет, следовательно надо заниматься и отдавать любовь уже существующим.
Большинство людей все же работают. Ну и если кто-то другой погуляет и накормил ребенка это никак не отменяет любовь родителей , чаще наоборот
Все буде• 16 декабря 2024
Ответ длямистерЛяпсус
И выходные тоже. Угу
мистерЛяпсус• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе буде
И выходные тоже. Угу
И в выходные может быть работа, или какое-то мероприятие, да множество вариантов
Все буде• 16 декабря 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Ну так смысл в ребёнке? Об этом же и пишу
Свисток ля-минор• 16 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Мне кажется, что если любить детей, то такая работа может очень зайти. Но и самому нужно быть активным. С ребенком можно в бассейн пойти, в парк, играть с ним, водить с собой по музеям, дурачиться.
Ви дітей тільки в кіно бачили? :))) особливо «активних», які часто мають все-таки діагноз, але це не говорять нікому. Ага, басейн, музей :)))
мистерЛяпсус• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе буде
Смысл в ребенке с ним сидеть 24/7?
Мне ваших детей, если вы так думаете.
Скоро_вчера• 16 декабря 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Речь идёт о здоровом ребёнке? Я пишу о здоровом.
Ответ дляПишу вірші, дорого
Так, мене теж дивує. Люди, які пишуть тут 45-50 тисяч це просто «на фонарь»?
Вихователі цілий день держ садок - 8-10 тисяч, приватний - 12-17.
А няня одразу від 40-50? Звідки такі погляди?
Ви знаєте як няні в садках з дітьми спілкуються?
Як з солдатами, сіли, встали, ручки на ноги, не розмовляйте, не смійтеся, не балуйтеся.
Деякі не вміють дитину взагалі зайняти, якщо вона залишається остання в групі ввечері.
А помічники як дітей спати вкладають? Особливо ті що з совка ? Мені дитина такі речі видавала, що якби вона розповідала про це зразу, то був би розбір польотів.
Свисток ля-минор• 16 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
В 99% «активна» дитина, то не зовсім здорова, а з поведінковими проблемами. Відсутність страху, концентрації уваги, відсутність реакції на слова. А ще якщо виховують «без обмежень», то це просто писець. Істерики постійні, вкласти спати нормально не можливо. І це постійні травми - синяки і подряпини, як мінімум. І тд, і тп.
Діти, як і дорослі, дуже різні. Є такі, що прям хочеться працювати, а є такі що ні за які гроші.
Я підробіток якось взяла. Мама працювала з дому. Так щоб поміняти памперс дитині, то я звала маму, вона тримала, я міняла памперс. Про «погуляти» і мови не було, дитина просто не керована. І так, без діагнозу типу, просто «активна».
Сколько_мне_лет?• 16 декабря 2024
Ответ дляChaterbox
видимо такие как вы идеальные
вы здоровы? при чем тут я и идеальные?
или вы няня которая цены себе не сложит?)
Рогнеда Карповна• 16 декабря 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Прикольно. Средняя зарплата по стране за 40 часов до двадцатки а няня 50)))) какие то две параллельные реальности
ну так нехай мама і глядить дітей а не йде за двадцятку працювати
Я шалунья• 16 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Судячи з початку вашого спічу про фантазії порадниць адекватна оплата не узгоджується, очікуєш якогось трешу. Люди читають тим, чим і ви, який у вас реальний привід вважати себе кращою, ніж інші?
Питання не в тому, хто кого кращий, а в тому, хто володіє інформацією, а хто фантазує про вартість послуг, якими ніколи не користувався
Лика-прилипка• 16 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
Нічого, що там в групі Вась* 20шт і ніхто не розважає дітей весь день. За ними просто наглядають.
Ну і кухарі, прибиральниці, няні, хореографи- окремі люди
Сердючка• 16 декабря 2024
Ответ дляviter33
Це до того, що кожна робота вимагає певних знань і навиків і відповідно до них оплачується
І робота няні - далеко не найважча в цьому плані - це не хірург, не електрик, навіть не водій
І описане автором - ніяких НАДзусиль не вимагає
Про ’є чоловіки слабші за жінок’ - тому і написано про 90% (а не 100%)
90%чоловіків теж можуть нянчити дитину то чому, розглядаємо тільки жінку. Навиків не потрібно, робота не важка, може і чоловік піти у няньки
Сердючка• 16 декабря 2024
Ответ дляviter33
Це у автора дискримінація за гендерною ознакою, не у мене ))
То так і скажіть,що ви не проти піти до автора на роботу, може вона і розгляне цей варіант))
Скоро_вчера• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Потому что в садике одна нянечка и 12-15 детей, а тут одна нянечка и один ребёнок. Это в буквальном смысле индивидуальный подход. Такое должно оплачиваться дороже. Кроме того, вы будете под боком у начальницы. Я бы за такое отдельно брала бы деньги. Что за 25 тыс, что за 40, из вас все соки выпьют. Но за 40 тыс терпеть чуть легче.
Вбигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Нормальная тетка не пойдет на 25 сейчас с нашими конскими ценами.
И про очередь. Это не так работает. За хорошей няней очередь их передают из семьи в семью и их ждут.
Вы учтите момент, вы впускаете в свой дом в свое отсутствие, к своему ребенку, постороннего человека. Это не может быть просто кто-то.
Омг. Я знаю людину, яка двох дітей доглядає за 25 тисяч, інколи з ночівлями і поїздками за досить невеликі бонуси в пару сотень і пару тисячі. Прекрасний спеціаліст. В мене була няня за вісім тисяч кілька років тому, теж писали, що таких цін не буває. А ми одна одну знайшли імен могли натішитися. Так вона мені під настрій ще кущі стригла і доріжки чистила. Тож таке, на всяк товар буде купець. Є подружка, яка має трохи більше двох тисяч євро, але її не щ вулиці взяли на таку зп, і не за красиві очі. А за методики і кваліфікації. І їсти вона не готує - у родини не той рівень, щоб гувернантка їсти готувала. А тут а об´ява очевидною, що родина не мільйонери і ні про які 50+ мова не йде
Ответ дляХристя в тiстi
Це буде така сідєлка, яка сидить і дивитися в свій телефон, тричі годує з ложечки, міняє памперси або під ручку веде в туалет і все.
Тобто преспокійно можна сидіти і втичити день!
А дитина 3 років активна це до вечора ти уже вижатний лимон🍋 і нічого після 18 не хочеться окрім, як лягти і щоб ніхто не чіпав
Я б выбрала ребенка а не взрослого больного человека или старика
Вбигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляДиверсификация
С самооценки.
Кто на сколько СЕБЯ оценивает.
Вам достаточно 20?
А мне нужно 200 000 каждый месяц
Кто на сколько СЕБЯ оценивает.
Вам достаточно 20?
А мне нужно 200 000 каждый месяц
І ви няня? Якісвршв кваліфікації? Чи вам на 200 з вулиці запросили?