Я шалунья• 16 декабря 2024
Порадьте майстра по усуненню протягів
Навіть не знаю, до кого звертатися. Знімаю квартиру, завжди була тепла, хоч і на першому поверсі. Декілька днів тому зʼявилися сильні протяги з підвалу. Тягне з плінтусів, в туалеті де стояк, на кухні під мийкою, тобто всюди, де щілини між квартирою і підвалом. Підлога стара, але раніше нічого такого не було. Зверталася до ОСББ. Вже дійшло до скандалу, нічого робити не збираються і відповідь, що у підвали все добре. В мене вже паніка, з квартири витягує все тепло. Коли готую на кухні, навіть не потрібно вікно відчиняти. Я не можу зрозуміти, чому зʼявляюся ці протяги. Тим паче, що вони то дують весь день, то зникають на певний час і знову зʼявляються. Сходе, що ніби хтось відчиняє вікна. Всюди тягне і протяги відчуваються. Знайти зараз квартиру не виходить. Порадьте, може хтось знає спеціаліста в Києві, або що робити.
Ацетилсалициловая кислота• 16 декабря 2024
В меня тяне з підлоги, біля балкону. Старий паркет, щілини є, я постелила доріжку, трохи краще стало. Я жила на 1 поверсі, ремонту не було але дуже хороший старий паркет був і коври. Жарко навіть було
Анютины ласки• 16 декабря 2024
Автор, ви розумієте, що потрібно зірвати плинтуса, частину підлоги і залити все цементом або хоча б пеною. Ви уявляєте, скільки це коштує?
Я шалунья
• 16 декабря 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Так раніше теж трохи тягло, то не проблема. Це зовсім інше, потік повітря між кухнею, туалетом і кімнатою через якісь щілини. Ну і звичайно вікна з усіма щілинами приєдналися.
Я шалунья
• 16 декабря 2024
Ответ дляАнютины ласки
Я думала зробити це в одному куті. Але ж тягне і з стояка.
Анютины ласки• 16 декабря 2024
Ответ дляЯ шалунья
дірки можуть бути в одному куті, а дудити, взагалі, в іншій кімнаті
Я шалунья
• 16 декабря 2024
Ответ дляАнютины ласки
Чому раніше з них не дуло?
Я шалунья
• 16 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Зайдіть у підвал і гляньте, шо там відбувається .
Така дурна ситуація, зараз там живе сантехнік і я всю осінь сварилася, що він палить і дим потрапляє до квартири. Тепер диму немає, але вітер гуляє по квартирі.
Анютины ласки• 16 декабря 2024
Ответ дляЯ шалунья
Чому раніше з них не дуло?
звідки ж я знаю.... можливо хтось ремонт по сусідству робив, шви порушив, можливо у підвалі якісь труби міняли, штроби били, можливо, просто десь шмат стіни відпав, а ззовні не видно
Я шалунья
• 16 декабря 2024
Ответ дляАнютины ласки
Думаєте це дорого буде, зробити в одному місці піною і цементом?
Анютины ласки• 16 декабря 2024
Ответ дляЯ шалунья
думаю, 3-5 тис і не факт, що буде потрібне місце. Я б не в своїй квартирі, точно не займалася б ремонтами, постеліть якісь коври або доріжки.
Я шалунья
• 16 декабря 2024
Ответ дляАнютины ласки
Дме сильно з внутрішнього кута. Я накидала ковдру і теплий одяг, нічого взагалі це не дало. І ще ж тягне з туалету.
Дівчина Бобула• 16 декабря 2024
Ответ дляЯ шалунья
То він двері тоді десь відчиняє/зачиняє.
Я шалунья
• 16 декабря 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Мені сказали, що перевіряли і все зачинено.
волосатое стекло• 16 декабря 2024
Ответ дляЯ шалунья
Може через витяжки в стіні...Заліпіть їх скотчем ,Бо якщо будинок стрий там мало користі з них...
Я шалунья
• 16 декабря 2024
Ответ дляволосатое стекло
Я пробувала, теж нічого. Потік повітря іде знизу з щілин. Я не розумію, якщо в підвалі нічого не відкрито, то звідки протяг?
Несу добро людям• 16 декабря 2024
Пишіть офіційну заяву і збирайте коміссію для перевірки підвала . Підвали і горища, це власність мешканців будинку !
Я шалунья
• 16 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Я орендую квартиру. Що саме потрібно перевірити?
Несу добро людям• 16 декабря 2024
Ответ дляЯ шалунья
Подвал , откуда может сифонить в Вашу квартиру . Найти причину и пусть осбб ремонтирует подвал !