Добрий день, може в кого є завдання до вступу в наукову зміну? Поділіться. У них на сайті були тільки 2019 та 2021 роки.
viber 097 214 47 66
Накладні мюслі• 16 декабря 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Брали всіх бажаючих)) минулого року
Це як?)) прям всіх ?))
Жінка з перцем• 16 декабря 2024
Ответ дляAlex-760b
Ви впевнені?
ось списки, хто поступив, хто ні, за минулий рік - 500 бажаючих, поступили 150.
Я знаю,що брали по третині класу з інших шкіл, не думаю,що вони всі здали те тестування.
Інтелект теж знизив планку, брали реально слабких дітей минулого і позаминулого року.
П.с. інформація від репетитора, яка готує дітей до цих шкіл
Накладні мюслі• 16 декабря 2024
Ответ дляЖінка з перцем
А в самій науковій зміні виходить, що теж рівень знань трохи падає, не знаєте?
Жінка з перцем• 16 декабря 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Останні пару років обидві школи ’ просіли’, на жаль. Але все рівно,вони дуже достойні.
Накладні мюслі• 16 декабря 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Дякую! Дуже хочеться у сильнішу школу з 5 класу, ми зараз у 315
Жінка з перцем• 16 декабря 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Якщо дитині добре дається математика, то Наукова дуже хороший вибір.