Идеальная оптимистка• 16 декабря 2024
Открытое окно в подьезде зимой, может давать холод в квартиру?
Если все время открыто окно на этаже, может ли давать холод и сквозняк в 2-ком и 1 ком квартиры? Спасибо
Братья Капли• 16 декабря 2024
Сквозняки тільки при відкриванні дверей, а холод , так, стіни охолоджуються.
Брюльтик• 16 декабря 2024
Ну якщо в Вас добре утеплені двері в квартиру, то не має.
У Вас же не сквозить через металопластикові вікна, якщо вони закриті і добре налаштовані
Коли ми замінили вхідні двері на нормальні - протяги зникли
Идеальная оптимистка
• 16 декабря 2024
Ответ дляБрюльтик
Звичайні двері. Просто на поверсі холодно, і я питаю чи може давати холод в квартиру
Топтунша• 16 декабря 2024
Неможе адже на планеті глобальне потепління...за 50 років середньо річна температура виросло АЖ на космічні 1,5 градуса
Вся така шо куди там• 16 декабря 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Звісно може. У нас поставили додаткові пластикові двері на 1 поверсі, стало значно тепліше
Брюльтик• 16 декабря 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Дуже залежить від дверей.
Баба на горошині• 16 декабря 2024
Як воно буде давати холод?
Де логіка?
Якщо з дверима все ок,то абсолютно не має різниці, закрите вікно чи відкрите
Де логіка?
Мафиозная• 16 декабря 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так, може. У нас на поверсі одна жіночка курить і двері на загальний балкон не закриває, то в квартирі реально сквозить. І ось вона кудись поїхала, то дома тепло. 😀
Баба на горошині• 16 декабря 2024
Ответ дляМафиозная
Сквозить, бо двері погані у вас.
СКИБИДЫШь• 16 декабря 2024
ну тут дело даже не в двери.Стены внутри подъезда не такие как наружные.на холод не рассчитаны
Идеальная оптимистка
• 16 декабря 2024
Ответ дляБрюльтик
Дуже залежить від дверей.
Коли вікно закрито було не було холодно, а зараз відчувається
Идеальная оптимистка
• 16 декабря 2024
Ответ дляБаба на горошині
Як воно буде давати холод?
Де логіка?
Нижче написали, що стіни в під´їзді не такі, як ті що виходять на вулицю. А і шукаю логічне пояснення, що відкрите вікно і +5+8градусів на поверсі не впливають на температуру в квартирах
Брюнетка в Мармеладе• 16 декабря 2024
Автор, у вас все просто, есть же возможность закрыть? Вот у меня появился сильный поток воздуха в квартире, выдувает все с кухни без вытяжки. Кто мне скажет, что это?
Баба на горошині• 16 декабря 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
В мене не впливають
Бо гарні двері, які не пропускають холод.
Огірок та Помідорчик• 16 декабря 2024
В мене чоловік, зняв ручки з вікна і питання закрите.І писали і просили, не відчиняти-’0’ реакції.Теж, тягнуло під двері холод. І, взагалі, в підїзді батареї, за опалення салачуємо.грош, а влітку, навпаки, запускають спеку..Неадеквати, які вважають, що відчинене вікно в під´їзді, знищать їх сморід в квартирі, задовбали.
Голодаю• 16 декабря 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
В нашем доме стены ,которые в квартире со стороны подъезда ,тонкие очень . Разница очень заметна ,если в подъезде 5 градусов или 15
Если 5 градусов в подъезде ,то стены очень холодные и остывает квартира намного быстрее чем если 15 градусов в подъезде
Но понятное дело ,зависит от дома ,возможно в новых домах не такие тонкие стены