Наташа_32• 17 декабря 2024

Чи потрібні в Україні науковці-теоретики?

Злободенне питання. В 2025 році МОН анонсувало проведення переатестації та зменшення фінансування більш як на половину науково-дослідних закладів (інститутів) в Україні всіх профілів. Чи варто це робити? Адже ми стрімко стаємо прямим сировинним придатком Західної Європи та США так як практично не маємо своїх сучасних інноваційних технолгій, що розробляються саме науковцями.
Len00K• 17 декабря 2024
Нашим науковцям фінансування бракує, самих науковців більш, ніж достатньо
_Анна_83• 17 декабря 2024
Мы уже давно им стали. Диссертацию моего родственника ещё 15 лет назад спонсировал научный институт в Испании: предоставил базу и платил стипендию.
SantaMonika• 17 декабря 2024
Навіщо інститути і науковці, як будуть будувати нові тюрми
Гайка-2007• 17 декабря 2024
Для толкових науковців є варіант виїхати в Європу( розумію , але інших шляхів немає), там всі умови для їх проф.розвитку. а тут країна бариг і крадіїв.
сладкий_ноябрь• 17 декабря 2024
В мене подруга виїхала до Німеччини це 7 років назад, вона входила в 15 молодих науковців в Україні. В Україні вони нікому не потрібні. Гроші доречі так само відмиваються там, як і на дорогах.
автор Наташа_32 • 17 декабря 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Висновок - хто пішов в науку, прирік себе на злидні.
сладкий_ноябрь• 17 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Так
7 років назад вона заробляла 3200.
Вона спеціаліст в області ядерної фізики
В Німеччині відразу їй дали 2000 ує і житло.
Зараз вона працює на дві країни, Німеччині і Італія, її сумарний дохід складає близько 4500 евро і це з вирахуванням податків, але власного життя не має. Лише робота.
uma• 17 декабря 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Так
7 років назад вона заробляла 3200.
Так вкалывать и по-большому счету как обычный инженер на немецком заводе 🤷‍♀️
Блискавка• 17 декабря 2024
У нас страна, купи - продай. Только продавцы нужны
сладкий_ноябрь• 17 декабря 2024
Ответ дляuma
Ну вона не не звичайний інженер, вона вчить інших, проводить якість конвенції, їздить у відрядження.
автор Наташа_32 • 17 декабря 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Так
7 років назад вона заробляла 3200.
Значить професійне кріпацтво пожиттєво!
uma• 17 декабря 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Я к тому, что за такую нагрузку она получает пшик 🤷‍♀️
сладкий_ноябрь• 17 декабря 2024
Ответ дляuma
Ну в неї 6 годинний робочий день, іноді 8. Відрядження всі фінансують.
Їй це все в кайф.
Emm11117• 17 декабря 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Їй це все в кайф.
Не слухайте мільйонерш-порадниць)))
uma• 17 декабря 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Їй це все в кайф.
Так это самый обычный график и нормально, когда командировка оплачивается, как может быть иначе.
Просто она вырвалась из нашей дикости и радуется самым обычным вещам. Но сказать, что финансово она наверху европейской финансово-карьерной лестницы - нет. Обычный середнячок. Но дай Бог ей успеха!
сладкий_ноябрь• 17 декабря 2024
Ответ дляuma
Вона не звичайний середнячок, :))
Але тут люблять обезцінити чужий труд