У мене одне єдине питання. Чи є у когось ще таке підприємство у чоловіка, де подають на бронювання ПІСЛЯ закінчення поточного бронювання (а не заздалегідь)?
Вчетверте!!!!!! Це кадровик хвора чи є якісь особливі види бронювання дійсно, і саме так треба робити? Дякую
Муркамурковна• 16 декабря 2024
Мої готують доки завчасно, а подають після закінчення, але в той день коли закінчилось, якісь такі умови
double-mama• 16 декабря 2024
Ответ дляTeonaa
Ну то суті не міняє
Я не розумію чого так?
Це не через мінекономіки і не через дію. Може в цьому справа?
Я не розумію чого так?
А Яким чином, якщо не через Мінекономіки і не через Дію?
Так зараз все через Дію буде, а раніше Мінекономіки+Дія. А як бронювали по іншому? Але така проблема існує, що є проміжки. Чоловік потрапив під нововведення влітку, то 3 місяці був розрив між бронями(з травня по серпень). Нову дали 22.08 на рік, але тепер сказали, що дійсна до 28.02. Відділ кадрів сказав, що чекають нові зміни і будуть після нового року все починати.
До речі, деякі чоловіки не дочекались броней, бо деякі тцкашники виписували повістки на наступний день після закінчення броні, і якщо не приходиш за 10 днів, то починалося кіно з поліцією і т.д. Тепер ще й строк зменшили для явки за повісткою
Ответ дляTeonaa
Ну то суті не міняє
Я не розумію чого так?
В мене також таке на підприємстві,кадровик робить вчасно,але місяць люди без броні були,навіть на роботу не ходили.
Кажуть,що всі подають на бронювання плюс мінум одночасно,і не встигають таку кіьькість запитів обробити
double-mama• 16 декабря 2024
Ответ дляTeonaa
Третім чином, секретні документи. Сама не знаю, но хочу якось розібратися
Згубно чинного законодавства, із грудня усе бронювання виключно через Дію.
Ответ дляKarin-S
Ну мій вже сходив в тцк, але просто поставили нову печать і випустили, ні про яке влк навіть не починали
Но!!!! Так само було в серпні - три місяці розриву і потім бронь на півроку, аде ж три міс типу пройшло, і от знову!!!!!! Що це за дебільство!!!!
Ответ дляkournosik
Та тоже саме, вдома засядуть люди, на удальонку
double-mama• 16 декабря 2024
Ответ дляTeonaa
Так, так, це знаю
Тим не менше вона знов подає після припинення діі поточного! Я готова ій голову вже розбить
Неможливо забронювати через Дію того, хто є заброньованим
double-mama• 16 декабря 2024
Ответ дляTeonaa
Ну що Ви зараз маєте на увазі? Що зараз вся Україна буде з розривами цими ходити?? Чи що?
Чи там воно «саме»? Подав, раз - і є бронь?
Подивимося як буде далі, але на сьогоднішній день, ми маємо змогу бронювати лише тих, хто не заброньований. Всі інші, кому потрібно продовжити бронь після 28 лютого, але термін броні ще не вийшов, поки не доступні для повторного бронювання
double-mama• 16 декабря 2024
Ответ дляTeonaa
Хто це опрацьовує? Цифрова система якось чи люди десь?
Застосунок Дія. Саме він дає змогу бронювати. У тих, в кого термін броні ще не вийшов, такої змоги наразі нема. Чи відкриється вона рівно 1 березня чи раніше поки не зрозуміло. А взагалі, бронювання через Дію займає хвилини. Але, якщо доступ до бронювання у всієї України відкриється у один день, то Дія напевно ляже