Послушная• Изменено 17 декабря 2024

В лікарню привезли 1 міс. дівчинку мама відмовилась

Крихітка. Красуня! Як мама віддала найдорожче в світі?! Повітряна тривога, всіх в коридор, я взяла погодувати на руки. А так лежить кричить, соску загубе, кричить, ніхто не підходить. Звичайно чистенькі всі, нагодоване, у сестер багато роботи, в кімнаті ще 2 дитини постарше, лежать собі самі бавляться. 1 рочок, тільки очками живиться, не кричить. і 2е постарше. А ще на поверсі бігають декілька. Всі без батьків. Може хтось мріє про кроху, де можна дати інформацію. Фото є, обличчя прикрила, чи тут не можна виставити?
ПесиКот• 18 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Вот скажите, пожалуйста, какое добро несёт ваш коммент?
Вы ещё и фото выставили
Дно
Просто дно
Ручки-Крючки• 18 декабря 2024
Ответ дляПослушная
фото
И что ? Вы хотите продемонстрировать , что умеете делать скрины ?)
автор Послушная • 18 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
А вы что хотите продемонстрировать?
Ручки-Крючки• 18 декабря 2024
Ответ дляПослушная
А вы что хотите продемонстрировать?
Я уже написала своё мнение в комментариях.
автор Послушная • 18 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
И я.
Ручки-Крючки• 18 декабря 2024
Ответ дляПослушная
И я.
А скрин был к чему ?
автор Послушная • 18 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
А скрин был к чему ?
Перечитайте содержание ещё раз.
L-i-s-a-92af• 18 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Це 100%
У мене двоюрідна сестра відмовилася. Нормальна жінка, 38 років, але не заміжня.
Не маргіналка якась, не наркоманка, не пиячка.
Дитина така гарна, що просто.. )
Мати була проти, чоловіка не було і ця відмовилася.
Рідна їі сестра, заміжня, бігала просила щоб віддали їй. А там вже все домовлено. Така дитина, від здорової матері, всім треба.
Не віддали навіть рідній сестрі. Я тут тему сворювала, питала порад.
Вона ще мала 6 міс,щоб передумвти після того,як напимала відмову
L-i-s-a-92af• 18 декабря 2024
Ответ дляОцененная
Це просто без слів. Краще все таки б у рідної тітки. Невже немає закону, що пріорітет у рідні?
Є такий закон,якщо рідні мама і тато померли.
L-i-s-a-92af• 18 декабря 2024
Ответ дляФайна дівка
Интересно , почему они тогда до трех месяцев в больнице лежат если так много желающих, потом переходят в дом малютки. И попробуй на руки возьми , бежит санитарка и кричит не трогайте нельзя его к рукам приучать.
Тому що раніше 6 міс від народження всиновити дитину неможливо за-законом