Послушная• Изменено 17 декабря 2024
В лікарню привезли 1 міс. дівчинку мама відмовилась
Крихітка. Красуня! Як мама віддала найдорожче в світі?! Повітряна тривога, всіх в коридор, я взяла погодувати на руки. А так лежить кричить, соску загубе, кричить, ніхто не підходить. Звичайно чистенькі всі, нагодоване, у сестер багато роботи, в кімнаті ще 2 дитини постарше, лежать собі самі бавляться. 1 рочок, тільки очками живиться, не кричить. і 2е постарше. А ще на поверсі бігають декілька. Всі без батьків. Може хтось мріє про кроху, де можна дати інформацію. Фото є, обличчя прикрила, чи тут не можна виставити?
Будьте так ласкаві• 17 декабря 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Не будьте наивной. Детский труд использовали во все века. И сейчас тоже. Нищих и сирот за похлебку на самых тяжелых грязных работах. Диккенса читали? Девочка со спичками? Фото девочек собирающих устриц во время Великой депрессии? Имя им легион и это было всегда.
Ок. А тепер відкладемо в бік історію. І включимо логіку. Чи існують в Україні сироти-підлітки (тобто діти умовно-працездатного віку)? Існують, безумовно. На них стоїть черга? Ні.
То навіщо проходити такий довгий і такий дорогий і тернистий шлях, даючи хабарі в лікарні, вирощуючи і виховуючи діток? Якщо в дитбудинках є готові дорослі раби?
Раз одела не бу• 17 декабря 2024
Их продают как тушки за деньги, я в шоке
Взятки взятки
Везде взятки
Взятки взятки
Везде взятки
ПесиКот• 17 декабря 2024
Вы странная, что ужас
Меня, кстати, тоже оставили
Отказник с рождения
Не дай Бог на пути встречать таких псевдо сердобольных, как Вы
Пожалейка нашлась
Меня, кстати, тоже оставили
Отказник с рождения
Пожалейка нашлась
a.ostroverh• 17 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Я не знаю системы, может тот кто мечтает может просить об этом ребенке, ну вдруг.... Если я могу дать информацию и шанс, то почему сразу что у вас в голове, а у вас что в голове?
Ваты и розовых соплёй нет, всего лишь
Усыновить ребёнка, это не в магазин за хлебом сходить
куркулиха• 17 декабря 2024
Ответ дляФорточка
Але чому таких дітей без статусу не віддавати у сім´ї? Можливо не на усиновлення, а під опіку. Зараз дивлюсь серіал американський і там присутня ця тема. Дітей, чиї батьки неблагополучні, не можуть виконувати свої обов´язки, віддають у сім´ї для опіки. Різного віку. Це ж краще, ніж у сиротинці. Адже та мама чи тато можуть і не згадати про свою дитину.
Это сказки американского кино, вы не знаете реальной ситуации таких ’семей’ и реально иногда лучше в приюте, чем там...
Сколько историй.. И там полный бардак, просто придумали систему чтобы государство не парилось, а по факту держат этих детей как скотину ради пары баксов. примерно такая же ситуация с теми кто разводит животных на продажу, тоже большая дыра в законодательстве. Не все там так радужно.
Семенівни сусідка• 17 декабря 2024
Отлично! Люди ждут очередь на усыновление (на таких деток) годами! Кому-то будет чудо к НГ🤗
Семенівни сусідка• 17 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Нет, не может. Все согласно очереди, которая двигается очень медленно
Семенівни сусідка• 17 декабря 2024
Ответ для4есотка
скільки тут обізнаних про черги та хабарі
хто ви, люди?
Наверное те, кто был в этой системе
Дуболом• 17 декабря 2024
Ответ для4есотка
хто ви, люди?
Бездетные люди, которые пытаются годами усыновить ребенка, но наталкиваются на очереди и взятки, такой ответ в голову не приходил?
Встидаюся запитать• 17 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Автор, за такими очередь стоит, причем не бесплатная, а за взятки.
Це 100%
У мене двоюрідна сестра відмовилася. Нормальна жінка, 38 років, але не заміжня.
Не маргіналка якась, не наркоманка, не пиячка.
Дитина така гарна, що просто.. )
Мати була проти, чоловіка не було і ця відмовилася.
Рідна їі сестра, заміжня, бігала просила щоб віддали їй. А там вже все домовлено. Така дитина, від здорової матері, всім треба.
Не віддали навіть рідній сестрі. Я тут тему сворювала, питала порад.
Дитина така гарна, що просто.. )
Послушная
• 17 декабря 2024
Ответ для4есотка
автора не буде, я так розумію
тема пішла, зараз буде в топі
Автор бігає з дитиною аналізи здає, узі, катетри міняємо, т. я. крапельниця 5 разів зупиняється, бігає звати медсестер, соску малечі дати, бо кричить, вибачте, що заставила чекати....
Послушная
• 17 декабря 2024
Ответ дляМоре Щастя
Автор, так тривоги немає Ви звідки?
Була зранку...
Послушная
• 17 декабря 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Автор, вы смешная. Да эту девочку заберут МГНОВЕННО! Не надо ее по форумам пристраивать. На маленьких здоровых детей очередь, их ищут по всей Украине, за них платят взятки! Хуже, если мама не написала отказ, а просто оставила. Тогда какое-то время будет на оформление статуса на усыновление.
Це ви смішна, можливо ви в темі, а я ні, тому запитала, за це мене смішною можна назвати?
Встидаюся запитать• 17 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Була зранку...
Не хвилюйтеся. За такими немовлятами справді черга.
Ця мати не захотіла, дістанеться тій матері, яка все життя мріяла про неї
Послушная
• 17 декабря 2024
Ответ дляJannyMoney
Господи, автор, с таким анамнезом, да забейте вы уже на те комменты. Берегите себя и свое здоровье. Сердце у вас болит за таких детишек, это понятно. И я думаю если бы все было так просто, то Советчицы бы уже нашли им семьи. Но система усыновления так не работает, к сожалению.
ПС у меня соседке 71. У нее кошечка. Уже договорилась если что. Но так как она бегает даст Бог до ста проживет.
Спасибо, дорогая советчица, но посмотрите сколько людей поставили рукалиуо под этим комментарием, на который вы ответили мне... За что...
Психологічка• 17 декабря 2024
Ответ дляКолишня муза
я как интервью с Инной мирошниченко посмотрела офигела, оказывается это бизнес и здоровых детей продают
И лучше вам не знать для каких целей иногда(
Психологічка• 17 декабря 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Маленькие здоровые дети никому не нужны???
Та за них платят огромные деньги.
Проблема, когда это 4-5 детей из одной семьи и их нельзя разлучать.
Та за них платят огромные деньги.
Здоровые дети не лежат в больнице месяцами. В данном случае неизвестно сколько этот ребенок там находится
Психологічка• 17 декабря 2024
Ответ дляФорточка
Это вопросы к властям. Таковы законы. И в Украине с запредельным уровнем коррупции, несложно представить что из этого выйдет(
Ручки-Крючки• 17 декабря 2024
Ответ дляПсихологічка
Никому эти дети не нужны, к сожалению😢 детские дома-это ад на Земле
Месячного здорового ребёнка быстро заберут.
Ручки-Крючки• 17 декабря 2024
Ответ дляДружная семейка
Може й так. Я не в темі. Але, якщо це збільшить шанси дитини на життя в сім´ї, - то чому ні?
Потому что тема на советчице никак не повлияет на шансы этого ребёнка быть удочерённой). Детей под опеку или усыновление отдают тем кто стоит в очереди на этих детей, тем кто прошёл ШПР, собрал кучу документов и отвечает всем необходимым условиям. Это же не собачка и не кошечка из приюта.
Оцененная• 17 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Це 100%
Дитина така гарна, що просто.. )
Це просто без слів. Краще все таки б у рідної тітки. Невже немає закону, що пріорітет у рідні?
Файна дівка• 17 декабря 2024
Ответ дляКоролева спама
там черга буде на таку дитина, не хвилюйтесь, всиновлять аж бігом
Интересно , почему они тогда до трех месяцев в больнице лежат если так много желающих, потом переходят в дом малютки. И попробуй на руки возьми , бежит санитарка и кричит не трогайте нельзя его к рукам приучать.
Ручки-Крючки• 17 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Автор успокойтесь. Если девочка здорова и мать официально написала отказ , то её и так быстро заберут. Не надо искать ей приёмных родителей на форумах)
JannyMoney• 17 декабря 2024
Ответ дляПослушная
я на таких даже внимания не обращаю)
Кто не может сформулировать свою мысль, а умеет только на смайлики жать, ну камон, это и обезьянки умеют. Но на их мнение плевать же) Выздоравливайте и берегите себя!
Дружная семейка• 17 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Тоді взагалі можна закривати інтернет, всі змі, інформаційні ресурси. Через них же нічого не вирішується. А інформованість суспільства, точки зору, відмінність думок, диспути і діалоги - то все до ср*ки, так?
Лишаємо тільки тьотку з печаткою, яка вершитиме долі. А обговорювати суспільно значимі речі - заборонено.
Роза в вазі• 17 декабря 2024
Ответ дляПослушная
І рочок одній, другій місяць, третій рік з чимось, штук 3 бігає по 5-7років.А А що вас так поражає? Коли це сердобольність поражала когось? Мені іде 51 рік з онкологією в анамнезі 5 років тому. Я собачку взяти не можу, бо невпевнена скільки ще проживу. Ви мені пропонуєте вдочерити? Мене ’поражає’ такі заключення анонімів і тон спілкування з незнайомої людиною................
Ви хоч би для початку дізналися статус цих дітей?
Може мама поклала в лікарню, бо працює постійно, щоб було на що оренду сплатити і їжу купити?
Чи є ОФІЦІЙНА відмова матері та батька, якщо він вписаний в свідоцтво про народження від цих дітей? Немає відмови, то мама через 10 днів прийде і забере дитину з лікарні
Залатавая• 17 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Детский труд больше характерен африканским странам, на той же добычи мики
Роза в вазі• 17 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Тому що від малої дитини зазвичай відмовляється мама, коли вона гарантовано дуже хвора
Наприклад глибока гіпоксія в пологах і по нейросогографії побачили, що великий крововилив у мозок, а це ДЦП/ аутизм/ епілепсія чи все разом
Або ДНК синдром, який пропустили під час вагітності