Ранковий базар• 17 декабря 2024

Не прийшло замовлення Zara

Замовляла на чорну пʼятницю, чотири позиції. Статус замовлення не оновлювався з моменту покупки, в підтриці інформації не надають, морозяться, та все по скрипту, чекай і все. Кошти повертати також не хочуть, ви дочекались своїх замовлень?
Теща дочки• 17 декабря 2024
У меня были разборки недавно с Clark’s outlet. Заказала быструю доставку и к неожиданно выпал снег😀 через неделю обуви нет, потом еще неделя. Тех поддержка морозится. И тут приходит предложение оставить отзыв по заказу. Я как написала- через день вернули деньги
Кросівки оригінал• 17 декабря 2024
А мені H&M, але вже повернули гроші
Бідося• 17 декабря 2024
Дочекалась. 12 днів доставляли. А листи на пошту приходять з новими датами доставки?
автор Ранковий базар • 17 декабря 2024
Ответ дляБідося
Один прийшов, через 5 днів після замовлення, з того моменту тиша, але і нова дата доставки вже давно прострочилась, і на сайті пише стару дату
автор Ранковий базар • 17 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
А мені H&M, але вже повернули гроші
В підтримці зара прошу поверніть кошти,вона пише, замовлення скасувати не вийшло,
чому?
В нас немає відповіді )))