Латексне альтер ЕГО• Изменено 17 декабря 2024
Не хочу гуляти з дітьми
Останнім часом мені абсолютно не приносить це задоволення. Не можу пересилити себе. Дітям 11 та 6. Ми в іншій країні, старшого самого не відпускаю.
Зараз відвідую мовні курси, тому після обіду (якраз коли дітей заберу зі школи та садка) маю час погуляти з ними. Але не хочу. Готую їсти, сідаю за уроки. Вже й вечір. А як подумаю, щоб гуляти на вулиці декілька годин, а потім ще домашні справи/уроки… Моя батарейка надто швидко сідає.
У вихідні вимушена виходити, а от в робочі дні заспокоюю свою совість тим, що діти дихають повітрям зранку (в садку є прогулянки, а в школі кожна перерва у дітей на вулиці плюс на великій перерві завжди активні ігри на свіжому повітрі).
Є ще такі матері, які не можуть пересилити себе вийти на вулицю для звичайної прогулянки?
Сижуревувшоке• 17 декабря 2024
Двор обустроенный, есть другие дети ?
На часик можно выйти, а вы на лавочке посидите.
БезВзяток• 17 декабря 2024
Я бы погуляла с вашими,мой уже не хочет так исследовать город)))Ну а по теме - конечно бывает,все это энергозатратно.
Afina Palllada• 17 декабря 2024
Я тоже не любила и не люблю гулять с детьми. Вообще не понимаю мамочек которые часами торчат на детской площадке.
Потому я и не хожу гулять с детьми, мои нервы и здоровье дороже.
Не любовница• 17 декабря 2024
Я трохи сумую що діти виросли і не треба довго гуляти, самій не цікаво, а гуляти треба, а з дітьми хоч дві години треба.
БлинчикБезСметанки• 17 декабря 2024
Я вас розумію, автор. Сама не люблю гуляти. Мої старші: 15 і 8. Старша вже сама гуляє, звісно. З молодшою іноді себе пересилю, а так теж себе заспокоюю, як і ви (ми теж закордоном). Я б взагалі у вихідні нікуди не виходила з дому. А щоб інші домочадці десь розійшлися, то взагалі супер.
Бабця в мештах• 17 декабря 2024
Я дуже люблю гуляти. Бо поки не народила, то на роботі світу білого не бачила, поки добре заробляла.
Дверной_Проем• 17 декабря 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Аналогічно, моїм 14 і 8 років. Теж в цьому навч. році зовсім не хочеться виходити на прогулянки на площадку. Молодша гуляє або з подружкою самі(закрита територія ЖК), або зі мною просто піші прогулянки.
Донька подруги• 17 декабря 2024
Я не люблю і ніколи не любила гуляти , не знаю як люди з ранку до ночі сидять на тих майданчиках. Дитина гуляє, а мама що робить?
Тримаю свічку• 17 декабря 2024
Не люблю гуляти з дітьми. Для мене це страшна нудьга. Хоча, з дітьми 6 і 11 років можна і прогулятися. Моїм двійнятам 3,5 і кожна прогулянка - це стрес
Форточка• 17 декабря 2024
моя с 7 лет гуляет сама, с друзьями по двору или району. Выдохнула. Правда мы в Украине. Сейчас ей 10 лет, летом домой не загнать. Правда на водоемы ходим вместе, тут я боюсь.