Кумедний ґудзик• 17 декабря 2024

Хочу припинити спілкування з подругою. Як правильно це зробити?

У неї 4 дітей. Завжди каже, що чоловік дуже любить її, завжди все старається. І я дізналась жахливу правду… Краще б я не знала її. Я тепер жодному чоловіку не повірю в житті. Короче, в її чоловіка є ще одна жінка, від якої в нього теж є дитина, і «занавес» є ще одна жінка, просто коханка… я від вчора відійти не можу. Хочу припинити спілкування, бо я не можу дивитись на нього і на неї, коли свято вірить йому і сказати я не можу…
автор Кумедний ґудзик • 17 декабря 2024
Як правильно припинити спілкування?
Чорнобаївка• 17 декабря 2024
Может она тоже знает🥲
Бойцовская• 17 декабря 2024
постепенно морозиться.
автор Кумедний ґудзик • 17 декабря 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Может она тоже знает🥲
Вона не знає це 100%. Вона б тікала вже.
Чорнобаївка• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
О вы так считаете
автор Кумедний ґудзик • 17 декабря 2024
Ответ дляЧорнобаївка
О вы так считаете
Вона точно не знає. Це гарантія.
Бойцовская• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
даже если сейчас она не знает, то даже когда узнает то никуда не уйдет.

Но это совершенно вас не касается. Если вам противно с ним общаться и не можете на нее смотреть - не общайтесь.

Что у них там и как оно - вас не касается и не надо додумывать.
Чорнобаївка• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Вона точно не знає. Це гарантія.
Ну вот вы раньше тоже верили в их идеальную семью, а видите как оказалось. А теперь так же верите что она 100% не знает. Не логично, автор.
Баррикадница• 17 декабря 2024
нормуль конечно вы подружайка...
So_so• 17 декабря 2024
Вам нужно, прежде всего, разобраться с собой.
Летала_НаМетле• 17 декабря 2024
я була в подібній ситуації, я знала, що хлопець подруги зраджує, чіпляється до нас всіх. ми вже план складали, як його викрити... не вдалось. десь через рік я їй сказала про це. і я отримала догану, що потрібно було одразу говорити, а не мовчати, що по відношенню до неї я поступила підло (самі розберуться). дружити ми не припинили. той випадок більше не згадуємо. минуло вже 23 роки
автор Кумедний ґудзик • 17 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Чому? В мене від вчорашнього стрес. От направду. Я навіть не думала що буває ось так. Так що мають коханок то часте явище, але щоб отак оце все
автор Кумедний ґудзик • 17 декабря 2024
Ответ дляБаррикадница
нормуль конечно вы подружайка...
А я тут при чому? Ви так сказали наче то я його коханка чи дитину йому народила. Я в шоці.
Джавеліна• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Вона 100000% знає. Двох коханок скрити нереально. Просто з 4 дітьми нікуди не дінеться.
автор Кумедний ґудзик • 17 декабря 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
То трошки інше… тут сімʼя діти ( а воно ще поробило дітей на стороні і ще й коханку завів собі в 42. Дах зірвало
А у нас макарошки• 17 декабря 2024
Навіщо вам правильно? Просто припиняєте спілкування і все
Забрала і не сказала• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Откуда вы прям сразу все узнали?
Летала_НаМетле• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
інше, суть та сама . говорити/не говорити/відійти від дружби і нехай розбираються самі
автор Кумедний ґудзик • 17 декабря 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я теж думаю, мені краще «пропасти».
На пів ставки• 17 декабря 2024
Тю, так вона знає
Баррикадница• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
ну если вы реально дружите (???) и решили уйти в закат потому что ваша тонкая душевная организация не выдерживает того, что ей муж изменяет... то вы офигеть подружка конечно
So_so• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Сколько Вам лет?
На пів ставки• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Знає
Куди їй тікати з 4 дітьми? :)
На пів ставки• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Вона точно не знає. Це гарантія.
Знає, то ви просто дуже далека, щоб це зрозуміти
автор Кумедний ґудзик • 17 декабря 2024
Ответ дляНа пів ставки
Тю, так вона знає
Я її добре знаю. Вона б пішла, вона абсолютно незалежна. Ми ділимось усім. І вона завжди каже якщо я взнаю я відразу піду. Тут мови бути не може.
автор Кумедний ґудзик • 17 декабря 2024
Ответ дляНа пів ставки
Знає
Куди їй тікати з 4 дітьми? :)
Їй є куди, вона з заміжньої родини, при роботі. І вона дуже молода ще
На пів ставки• 17 декабря 2024
Ответ дляБаррикадница
нормуль конечно вы подружайка...
Ну, така пАдружка, як автор, тільки в радості повинна бути
😂😂😂
автор Кумедний ґудзик • 17 декабря 2024
Ответ дляНа пів ставки
Їй як знати якщо він вдома кожного вечора?..
завжди дзвонить їй по надцять разів..
На пів ставки• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
І?
Ви яке відношення маєте до цього всього?
Чи любите прати вужі труси?
автор Кумедний ґудзик • 17 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Сколько Вам лет?
28.