Та не реву я• 18 декабря 2024
В какую сферу пойти,чтоб зп хотя б 40000 иметь?
Поумничка• 18 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Наче перевчитися на іншу сферу неможна, як народився сином шофера, так і помер, я вже три рази перевчалася і четвертий планую
Так , легко можна перевчитися на хірурга чи інженера та і на плиточника недовго
Моя улюблена страшко• 18 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Можна але як мінімум треба знати, що автор вміє, який в неї досвід і яка освіта. Всім радити водія і плиточника нерозумно і нелогічно. Як і воювати.
миссАрфография• 18 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ви ціни на тен дивились взагалі? Молодець хлопчина. Вони різні, як і ціни на послугу.
Хлопчина молодець, це правда, вже декілька років співпрацюємо, руки золоті. Так назву міста напишете?
Відкушу все що стирчить• 18 декабря 2024
Ответ дляПоумничка
Плиточниками взагалі після школи працюють, з середньою освітою
Мания-Величия• 18 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Какая прелесть
Але заробляють явно більше 40тис. Те, що й хотів автор.
Моя улюблена страшко• 18 декабря 2024
Ответ длямиссАрфография
Навіщо? Вам потрібно ще раз тен замінити?
Мания-Величия• 18 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Хто був ніким, став всім? Так це вже було.
Це і зараз є. На цій війні багато хто підзаробив.
Поумничка• 18 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так, простєцка робота
Якщо плитка не дорога і вимог до ремонту не дуже
Моя улюблена страшко• 18 декабря 2024
Ответ дляМания-Величия
Тут я з вами згодна на сто відсотків. Навіть мільярди але не думаю, що в ту сферу автора хтось пустить заробляти.
миссАрфография• 18 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ви така кумедна
Навіщо писати скільки і що коштує в вашому місті, коли це ніякого відношення до теми автора не має, і ціни різні за різний ремонт.
Поумничка• 18 декабря 2024
Форум тих хто сидить за кошт чоловіків ( більшість ) день фантазує про світ без чоловіків а на наступний працевлаштовує будь кого будь куди
Папобус• 18 декабря 2024
Автор, от возраста зависит, от темперамента, дисциплины, умении воспринимать новую информацию
После 35 в Украине ты непотриб.
Начинать в таком возрасте сложно сейчас. Особенно идти в новое когда нет базы ,поддержки, и т.д
Это тоже учитывайте
После 35 в Украине ты непотриб.
Это тоже учитывайте
миссАрфография• 18 декабря 2024
Ответ дляПоумничка
Чому? Я за свій сиджу, яка конкретика в запиті, така у відповідях.
Ответ дляПоумничка
У шарікових так
І Кухарка може керувати державою
Навпаки, у шарікових як народився в одній соціальній прослойці, так і помреш, світ давно змінився і кожен може стати ким захоче
Поумничка• 18 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так , на тренінгах так і кажуть - головне вийти із зони комфорту і заборона у вашій голові
Ответ дляПоумничка
Тунельне мислення заважає
Тут как тут• 18 декабря 2024
Ответ дляЗаикальница
Та в будь-яку, зараз сантехніки, електрики, плиточники не менше заробляють.
У меня вчера клининг был, 6800 девушка за день заработала
Поумничка• 18 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Тунельне мислення заважає
Ще пару тренінгів і вам розширять
А більшість спеціальностей потребують ґрунтовних академічних знань і років навчання та досвіду
Ответ дляПоумничка
Ще пару тренінгів і вам розширять
Академічні знання потрібні лише в академії, на роботі на практиці все одно перевчаєшся
Гигиенишвили• 18 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Що заважає розумні людині, перед тим як надати комусь поради, спитати про вміння і навички?))
А що заважає розумній людині перед тим, як питати поради, сказати про свої вміння і навички?)
Поумничка• 18 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Добре що у хірурга та авіадиспечера інша думка
Зрадорозганячка• 18 декабря 2024
Ответ длямиссАрфография
Від прибирання до судинної хірургії, вибирайте. Он визвала хлопця тен в бойлері замінити, 40 хвилин, 2500 грн.
Да, автор, сантехнические работы - золотое дно! Подтянуть гайку на полотенцесушителе - 300 гривен 30 секунд.
Перепаковать радиатор - 2000 час.
Установка сантехнической точки - от 100 долларов.
Плюс будете получать еще официальную зарплату от коммунального хозяйства района, оплачиваемый отпуск и больничные.
Перепаковать радиатор - 2000 час.
Плету интриги• 18 декабря 2024
Ответ дляПоумничка
Може автор медик)
Поумничка• 18 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Академічні знання - це не про академію
Але не зупиняйтеся - перевчіться 4й раз - курсів на всіх вистачить
Ответ дляПоумничка
Академічні знання - це не про академію
До чого тут курси
Поумничка• 18 декабря 2024
Ответ дляПлету интриги
Може автор медик)
Медики знають де і як і скільки можуть заробити і без форуму
Плету интриги• 18 декабря 2024
Ответ дляПоумничка
Ще пару тренінгів і вам розширять
Автор може тренінги проводити «як заробити мільйон», так шо не треба тут)
миссАрфография• 18 декабря 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Перепаковать радиатор - 2000 час.
Я не автор, але ціни приблизно такі
Плету интриги• 18 декабря 2024
Ответ дляПоумничка
Нє, молоді ще не знають)
Поумничка• 18 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
До чого тут курси
А ви 4 рази академії закінчили чи універи ?
І все по 5 років навчання мінімум