Партизанка• 18 декабря 2024
Накидайте ідеї подарунків прим. на 200 грн
В школі для 6 класників, діти будуть таємними Сантами. Що можна купити на таку суму дитині 11-12 років, щоб було цікаво?
Фляшунька• 18 декабря 2024
В нас тягнули листочки з іменем кому дарувати і вже тоді визначались по уподобанням
Бочка порохУ• 18 декабря 2024
Ответ дляФляшунька
В нас теж так було
ТрамвайGirl• 18 декабря 2024
Девочкам красивую канцелярию, фигню бижутерию из синсея. Какой-то ланчбокс можно, сладости.
Бавовнятий Пупс• 18 декабря 2024
Мне в этом году нравится эта идея в массы с тайным сантой, и у всех бюджет 200 грн). Мандарин купить, разве что.
Рекламама• 18 декабря 2024
мы с сыном девочке купили красивую новогоднюю чашку, блокнот и сладости, вышло 250 грн.
Говорю відверто• 18 декабря 2024
Атрибуты Гарри Поттер: письмо, билет, палочка, кулон снитч или др, браслет - снитч
Верочка 100%• 18 декабря 2024
дівчинкам - блиск, канцелярію, хлопчику сьогодні їду забирати настільну гру
Партизанка
• 18 декабря 2024
Ответ дляФляшунька
У нас також, попало дівчинці від дівчинки) трохи легше думати
Фляшунька• 18 декабря 2024
Ответ дляПартизанка
Ну вже простіше, блиск, можливо чашка якась прикольна з смаколиком моя дарувала саме це. Моїй косметичку подарували ліміт був 300 грн. Бомбочки для ванни можна