Метровий сантиметр• 18 декабря 2024

Які у вас факапи в кінці року з покупками?

В мене якісь одні попандоси останні тижні. То прислали підробку замість оригіналу. То річ б/у замість нової, а мені на подарунок. Все це повертається назад продавцям і я оплачую ці пересилки. На новій пошті оператор затупила і мусила я потім переадресацію оплатити. Не хочеться ніяких уже покупок і подарунків. У вас так само в кінці року?
Prervana• 18 декабря 2024
Та вроде ничего такого. Но теперь я боюсь вытягивать из кулька штору, которую сегодня забрала из пошива
Люблю_смаколики• 18 декабря 2024
Сиджу перераховую євро і долари
Щасливаааа
За рік гарну суму назбирала 👼
Не люблю натовп• 18 декабря 2024
Нет подарков, нет проблем.
автор Метровий сантиметр • 18 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Нет подарков, нет проблем.
Ну да, якщо жити одиноко в печері
Губка Боб• 18 декабря 2024
Заказала дубленку, наконец-то пошили. Теперь думаю - придет, а носить не буду, вдруг не понравится как сидит
Мужу на подарок тапки угг заказала, у него такие же есть, но в другом цвете - ему не угодишь с подарками, а тапки эти любит, еще ботинки ни разу не обувал, ходит с осени в них)
Губка Боб• 18 декабря 2024
Автор, а шо за подделку прислали ? На почте увидели, что не оригинал и отправили назад?
Блиск думки• 18 декабря 2024
Только одна проблема. Дали премию, но всего одну, а подарков хочу много. И вот сижу и думаю чего хочу больше. И нужно радоваться что что-то себе куплю, а я расстраиваюсь, что куплю не все)
Щебетушка• 18 декабря 2024
Одна проблема - денег нет на все что хочу
Поддакиваю иногДА• 18 декабря 2024
Я заказывала штаны из инстаграма за 500 грн, с фотками аля на губатых девках харьковского/одесского пошива. Подозревала конечно, что риск, ну короче. Воняли рыбой (кож зам, нитки просто рвались от того то я их попыталась надеть, шлейка оторвалась, швы полезли, короче. Купила потом за 800, с примеркой и отличные, тоже из инсты.
Бараболька• 18 декабря 2024
Покривало не можу купити))) блін, в кожного продавця питаю: точно є? 100%??? -Так, 1000%! Зв´язувались з менеджером фабрики напряму! Оплачуйте!
Я оплачую, доходить в них до відправки і... ой, вибачте, немає цього розміру...
КвартираЧья• 18 декабря 2024
Заказала сегодня белье Агент Провокатор, надеюсь придёт все в моем размере, было уже, что приходили все вещи не моего размера)))))
Бутербродница• 18 декабря 2024
Мені куртка треба, обходила все - нема розміру
Бараболька• 18 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Давайте, діставайте! Ми дулі в кишенях потримаємо))) може й обійдеться)))
Бараболька• 18 декабря 2024
Ответ дляКвартираЧья
О, я колготи замовила)) дістаю з упаковки, а вони якісь такі манюні... я вже засмутилась... але ні, вони гарно тягнуться! Те, що треба!
Ниф_ниф• 18 декабря 2024
Зараз трабли на кордоні. Посилки всі затримуються
автор andronata • 18 декабря 2024
Ответ дляГубка Боб
Дитячу іграшку. Побачила вже дома, що коробка якась підозріла. На пошті візуально все здалося ок
КвартираЧья• 18 декабря 2024
Ответ дляБараболька
У меня уже прям столько раз были факапы с размерами, именно перед Рождеством часто отправляют не то. Один раз косуха пришла не то что не того размера, ещё и не того бренда
Бараболька• 18 декабря 2024
Ответ дляКвартираЧья
Менеджери вже підбухувати почали))))
Ні грама• 18 декабря 2024
Ответ дляГубка Боб
Так дощі ж...
Сирожено_пирожено• 18 декабря 2024
На таємного Санту замовляла подарунок . Прийшло в коробці, нібито собаки гризли(фото). Відмовилась на пошті. А продавець ще за покатушки з моїх передплачених коштів ( це інтернет-магазин)хоче відмінусувати.
На Тему малому замовила один з подарунків, прийшов тріснутий ( на роботу не впливає, правда), гроші повернули. Але вже не подаруєш.
Летюча помилка• 18 декабря 2024
У меня перед войной такое было..вспомнилось. сейчас нет вроде
Банка з медом• 18 декабря 2024
В мене на касі атб попандос останніми тижнями, коли за продукти, які завжди купувала за 500, доводиться платити 700 +
А на новій пошті то ваша відповідальність, бо вони дають квитанцію, щоб відправник перевірив.
Ні грама• 18 декабря 2024
Замовила на тему дещо, що дуже дуже чекаю. А воно блін зависло на місяць.
Пищалка• 18 декабря 2024
Ответ дляБутербродница
О, у меня с куртками/пуховиками последние пару недель капец. Двое пришло больших, хоть и размер С. Потом купила куртку офлайн, дома надела перед обычным зеркалом, а не магазинным под наклоном, которое вытягивает силуэт, блин, ну не смотрятся на мне современные куртки с мехом и длиной (чуть попу закрывает), хотя сама куртка классная. Отнесла назад.
Ещё одну заказала онлайн, вроде длиннее, но ни фига не длиннее, но ещё более пухлая.
Плюнула, поняла, что мне лучше пальто.
Заказала опять онлайн пальто за кучу денег, но наконец подошло
Намакушка• 18 декабря 2024
А я купила капці на тему,відгуки не читала,потім побачила фотки,довго сміялася і чекала дохлу собаку.А прийшли доволі симпотні тапулі)
РокерША• 18 декабря 2024
Ответ дляПищалка
Плюнула, поняла, что мне лучше пальто.
Покажите пальто)
Мию чакри щоденно• 18 декабря 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Сиджу перераховую євро і долари
Щасливаааа
За рік гарну суму назбирала 👼
Чого не в новорічну ніч?))
автор andronata • 18 декабря 2024
Ответ дляБанка з медом
Так, на новій пошті мене спочатку менеджер попросила розпакувати пакування і показати, що в середині. Таке у мене вперше. Потім питає відправляємо фоп чи просто людині. Кажу на те відділення, що вам назвала. Короче було максимально все якось тупо, як ніколи раніше. Я не перевірила номер відділення в чеку. Звірила номер телефону і отримувача. Сьогодні пишу людині чому не забирає. Каже ви не на те відділення відправили. Тобто я тільки сьогодні зрозуміла, що не перевірила. Зла на ту козу, бо називала їй правильне відділення
Пищалка• 18 декабря 2024
Ответ дляРокерША
Покажите пальто)
Тут это опасно делать, как начнут фукать)
Ну да ладно, главное, что мне подошло - нет плечевых швов (типа реглан), поэтому наконец-то по плечам хорошо село, и мех мне идёт
Губка Боб• 18 декабря 2024
Ответ дляНі грама
Так дощі ж...
Так два дня у нас в тени +10+13)
А со след. недели похолодает. максимум +3
Я на футболку ношу, мне норм