Метровий сантиметр• 18 декабря 2024
Які у вас факапи в кінці року з покупками?
В мене якісь одні попандоси останні тижні. То прислали підробку замість оригіналу. То річ б/у замість нової, а мені на подарунок. Все це повертається назад продавцям і я оплачую ці пересилки. На новій пошті оператор затупила і мусила я потім переадресацію оплатити. Не хочеться ніяких уже покупок і подарунків. У вас так само в кінці року?
Бутербродница• 18 декабря 2024
Ответ дляПищалка
О, у меня с куртками/пуховиками последние пару недель капец. Двое пришло больших, хоть и размер С. Потом купила куртку офлайн, дома надела перед обычным зеркалом, а не магазинным под наклоном, которое вытягивает силуэт, блин, ну не смотрятся на мне современные куртки с мехом и длиной (чуть попу закрывает), хотя сама куртка классная. Отнесла назад.
Ещё одну заказала онлайн, вроде длиннее, но ни фига не длиннее, но ещё более пухлая.
Плюнула, поняла, что мне лучше пальто.
Заказала опять онлайн пальто за кучу денег, но наконец подошло
Плюнула, поняла, что мне лучше пальто.
А я без куртки. Мені теж треба С, але ще мала ростом :(
Пищалка• 18 декабря 2024
Ответ дляБутербродница
Я тоже маленькая, 156 см, поэтому сложно(
Особенно с куртками - шарик на ножках получаюсь. Купила пальто в итоге, такой фасон на мне лучше. Но оно с пухом, поэтому лёгкое, удобное
Чемодан-Вокзал-Майами• 18 декабря 2024
Ответ дляПищалка
Сестра) на днях пошла в торговый центр примерить пуховики. Смотрю,вроде ничего такая курточка,легкая,такой цвет красивый, взяла xs,я еще и мелкая ростом(156),тупо какой-то пингвин из меня получился😄поржала сама из себя в зеркало и пошла. Вообще не мое. А так хочется порой обычной удобной одежды. Искренне завидую более высоким барышням
Розумна Губка• 19 декабря 2024
Ответ дляandronata
Так, на новій пошті мене спочатку менеджер попросила розпакувати пакування і показати, що в середині. Таке у мене вперше. Потім питає відправляємо фоп чи просто людині. Кажу на те відділення, що вам назвала. Короче було максимально все якось тупо, як ніколи раніше. Я не перевірила номер відділення в чеку. Звірила номер телефону і отримувача. Сьогодні пишу людині чому не забирає. Каже ви не на те відділення відправили. Тобто я тільки сьогодні зрозуміла, що не перевірила. Зла на ту козу, бо називала їй правильне відділення
В додатку напишіть негативний відгук.
Там пошукайте,після кожного відправлення вас запитують оцінку
Мию чакри щоденно• 19 декабря 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
В мене донька невисока, 162см.
Їй чудово підходять пуховики з Юнікло, розміром хс-с.
Немає ефекту ’пінгвіна’.