Парасюха• 18 декабря 2024
Перевезення ліків через кордон
Чи можна перевозити ліки в органайзері для таблеток? В таблеточниці . В Польщу. Тобто ліки треба витягнути з блістера .
PORKA• 18 декабря 2024
Особисто? Ніхто не перевіряє. Я і авто везла і літаком, мелатонін і вітаміні в металевому боксі від цукерок райнером 2 місяці тому. Не Польща, але не думаю, що по єс правила відрізняються
Чучело-Мяучело• 18 декабря 2024
Я перевозила у відпустці щоб не тягати коробки і блістери, нічого не треба було діставати.
Парасюха
• 18 декабря 2024
Ответ дляPORKA
Дякую
Парасюха
• 18 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Дякую
Аноним Советчик• 18 декабря 2024
Дивлячись скільки ліків. Я б не ризикувала. Посилки з України на кордоні шманають аж гай шумить. Відкривали навіть плитки шоколаду. Домашні сушені яблука були в пакеті - і там рилися. Всі упаковки з ліками були відкриті! А ліки звичайні від застуди. Тому є шанс, що все піде в смітник, адже ви не доведете, що це не психотропні препарати, наприклад.
PORKA• 18 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
Дякую
Не переживайте, на таке не звертають увагу, як ви звісно пачками рецептурі препарати не везете. Саме сташне, шо може бути, це просто в 0,000000001%, що вас попросіять то викинути на кордоні(звісно як то не наркотичні речовини, а типу лікі які не можна індифікувати). Вам просто скажуть викинути і все. Як є назва і то рецептурний препарат, то треба мати рецепт. Але то реально 1 на мільйон шансів, що на таке звернуть увагу, як у вас не пів валізи тих ліків. І знову, як то не наркотик, ноотроп, то просто максимум поросять викинути, якіи в той 0,000000001% війде, що на вас звернути увагу
Парасюха
• 18 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Всього на 15 днів . Їде літня людина , якій тяжко зрозуміти що і коли їй приймати. Тому все приходиться розкладати .
Аноним Советчик• 18 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
Є шанс доїхати без ліків, серйозно. Хочете, можете покласти у коробку, але обов´язково дати ще в заводській упаковці на всяк випадок.
Море_море_я_скучаю• 19 декабря 2024
Я декілька разів з повним пакетом ліків їздила в тому числі рецептурних ніхто нічого не перевіряв.
Парасюха
• 19 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Дякую
Русланка з гілки• 19 декабря 2024
Ответ дляPORKA
А якщо є висновок лікаря, що людина безперервно протягом життя систематично повинна приймати 5 препаратів, і це наприклад не таблетки, а суспензії, теж можуть попросити викинути? А якщо є висновок і рекомендація лікаря? Серед цих ліків є антибіотики. На них не брали рецепт, просто показувала висновок лікаря, але він на українській мові....
PORKA• 19 декабря 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Якщо це антибіотики, гормональні, то у вас має бути довідка/рецепт. Якщо є, без проблем пропускають. Мова не має значення. За таблетки мало питають, інсулін у нас переважно німецькій, але навіть так з українським і будь якім пропускають. Головне довідку мати. Але по моєму досвіду, от так щоб машину шмонали чи кожного пасажира з автобуса, то прям на таке попасти треба. На кордоні є собаки, як автобус то їх максимум в салон запускають, як автівка то взагалі просто дати паспорт, штамп і все. Мене за 6 років лише 2 рази на кордоні оглядали, на своєму авто, підкатували столик до авто і прикордонник дуже швидко по валізам шарився, я думаю чи зброю чи щось подібне шукав велике,бо відстібував змійку і на пару секунд руку засовував в валізу, там довше валізи, торби було діставати, ніж той ойбшук був. Я про особисті речі. Як умовно перевізниками, щось передати і там багато посилок, то може і інші умови..приватні, як ви нічого забороненого, зброї, наркотиків не везете, то взагалі не варто ні за шо переживати. От літаком, як в ручну кладь, то там до рідхих засобів дійсно приколупуются і навіть шариковий дезодорант як ліміт перевищує можуть попросити викинути. Наземне то в 99,9% без проблем і огляду. Як спитають чи щось заборонено везете, то без всяких хіханьок, жартів просто ні сказати. Бо там жарти погано сприймають
Синди Кроуфорд• 19 декабря 2024
Летаю самолетом через Кишинев. Везу регулярно антибиотики, разные таблетки, биодобавки , спирт, хлоргексидин. В аэропорту сдаю в багаж, еще ни разу вопросов не возникло. Никаких рецептов при мне нет. Из Украины автобусом даже с просветом содержимого на границе и ручным осмотром тоже без вопросов. Все в блистерах без картонной упаковки (много места занимает)
Сяду на шию, дорого!• 19 декабря 2024
Я ездила и поездом, и автобусом. В автобусе вещи проверяли более тщательно, но в коробки с лекарствами не лезли. Везла их в маленькой конобке от Новой Почты.
В поезде вещи даже не досматривали. Остановились на пороге купе, спросили, везем ли запрещенку и дальше пошли).
Родственники на автобусе везли много лекарств, просто распределили по нескольким чемоданам и все. Тоже не было проблем
Сяду на шию, дорого!• 19 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Автор ни слова не написала про посылки
Парасюха
• 19 декабря 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Дякую!
Chcesz znaleźć dobrą usługę Do przewozu ładunków? W takim przypadku po prostu zdecydowanie poleciłbym zwrócić uwagę na stronę transport ciężarowy na terenie Europy , ponieważ tutaj na pewno znajdziesz dobre rozwiązanie tego problemu. Jestem pewien, że na pewno będziesz zadowolony, tak jak ja.