ДелиВерка• 19 декабря 2024
Був інтим з чоловіком подруги
Під дією алкоголю зробила дурницю, як бути в цій ситуації?
Сама собі лікар• 19 декабря 2024
Ответ дляМинерАлочка
А до мене колись чіплявся брат чоловіка , ми дружимо сім´ями , він мені до цього здавався най поряднішим і ідеальним чоловіком і батьком, такий зразковий сім´янин.
А то випив трохи и приїхав до нас, чоловік мій на роботі був і як давай до мене лізти цілуватись , каже ну давай в мене давно не було , я в шоці , в нього красуня дружина а я на 15 кг більша ))) вирерла я його з хати , чоловіку не казала бо брат рідний, а той на наступний день наче нічого і не сталось , каже ввечері до вас приїдемо на вечерю , бо в нас світло вимикають , бррррр
Дурне яке.
І оці потім показушні що все добре і нічого не було. Де такі акторські таланти беруться.
Сусід в молодості гвалтував тещу, а звиду такий сім´янин, такий батько добрий дітям. Фу
На паровозе• 19 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Дурне яке.
прямо таки гвалтував?)
Сама собі лікар• 19 декабря 2024
Ответ дляНа паровозе
прямо таки гвалтував?)
Не знаю чого вам смішно. Це трагедія. Жінка все життя це в собі носила, лиш перед смертю розказала
Мию чакри щоденно• 19 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
А сказать сразу нельзя было? Надо было сидеть и молчать?
всемВсёИмного• 19 декабря 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Ну це від людини залежить,це ж доньки чоловік,може боялася,що донька не повірить або ще щось,нащо ви так осуджуєте?
Роздратована шкіра• 19 декабря 2024
Ну, это дно. Что делать? Порвать с ними связь. Не издеваться над подругой своим присутствием в ее жизни.
Сама собі лікар• 19 декабря 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Є різні обставини. Не всі однаково думають. Це позор дочці, розрушить її сім´ю. Хто її заміж візьме з двома дітьми. Ще й зовнішність у дочки була специфічна
Заикальница• 19 декабря 2024
Ужасная ситуация.Виноваты оба.Что делать дальше?Ничего не вернешь,не делайте так больше.
Цвіпканя• 19 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Та то может маразм на старости лет уже случился, деменция
Цвіпканя• 19 декабря 2024
Ответ длявсемВсёИмного
А зачем тогда рассказала перед смертью? Что бы что? Обычно рассказывают сразу или секреты «уносят в могилу». Так что все странно в этой истории. Сомневаюсь что вообще было износилование, скорее всего деменция у бабушки. Бедный мужик( уже по соседям сплетни пошли
Нафаня Маня• 19 декабря 2024
Ответ длявсемВсёИмного
і дозволяти доньці жити з таким нелюдом???
Сама собі лікар• 19 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Ну, ми в мтані зрозуміти чи є маразм. Абсолютно нормальна бабуся. Дружила все життя з нашою бабусею і от стався день, коли відкрила таємницю. Дуже плакала
Безсовісна кума• 19 декабря 2024
Ответ дляМинерАлочка
Расскажите мужу обязательно
МинерАлочка• 19 декабря 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Расскажите мужу обязательно
ні , в мене з чоловіком наразі не кращі відносини , а вони дуже сильно дружні , не хочу лізти в їх відносини. менше знаєш краще спиш , не люблю скандалів , я дуже спокійна і врівноважена людина .
Безсовісна кума• 19 декабря 2024
Ответ дляМинерАлочка
Потом этот брат при первой возможности сам расскажет, но со своей уже правдой, что это вы приставали или будет ему капать, что вы плохая. Может с тех времён и настраивает против вас вашего мужа
Мию чакри щоденно• 20 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Ну терпите