Мій не такий• 19 декабря 2024
Что нужно знать, прежде чем выбирать кислотный пилинг?
Як ухурделю• 19 декабря 2024
Кислоти бувають різні і виконують різні функції, окрім відлущити верхній шар. Визначіться, які конкретно проблеми Ви хочете вирішити, а потім підвирайте під них засіб
Вилами по воде• 19 декабря 2024
Багато пілінгів продають тільки спеціалістам з мед освітою, бо можна наробити шкоди собі, так що треба знати багато чого
Якщо є можливість, підіть до косметолога, який підбере пілінг для домашнього використання саме вам
Пишна молодиця• 19 декабря 2024
Что это очень рискованная процедура с непредсказуемым результатом. Знакомой лицо сожгли кислотным пилингом в салоне. Очень долго лечила и восстанавливала кожу.