Сон і дрімота• 19 декабря 2024
Як довести, що діти живуть зі мною?
Я живу з дітьми закордоном (у зв´язку з війною), маємо місцеві тимчасові документи. Які документи треба додати, щоб підтвердити цей факт при оформленні документів на аліменти?
Налитое яблочко• 19 декабря 2024
Ответ для100%
Он захочет, не сможет узнать где и с кем, заперт, как в клетке.
У нормального батька є контакти дітей, він підтримує з ними зв´язок і самі діти мають бажання підтримувати цей зв´язок. Клітка тут не заважає ніяк
Сон і дрімота
• 19 декабря 2024
Ответ дляМафиозная
Кому ’їм’? Який документ вам ті хтось надіслали? Це ваша тема про аліменти була?
Тим, хто буде розглядати мою заяву.
Я зробила онлайн заяву і там нижче написано, що я додаю підтверджуючі документи, що діти проживають зі мною. Так, моя тема.
Сон і дрімота
• 19 декабря 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Не знаю в якій ви країні. Ми в Німеччині, тут у кожного є документ з пропискою. Його перекласти, завірити - от і доказ.
Так це мені в 100євро вийде все перекласти, потім ще й завірити ...
Сон і дрімота
• 19 декабря 2024
Ответ дляМафиозная
Але вона вам не підходить
Ви житло винаймаєте? Що в договорі?
Так, це по Україні, а ми ж закордоном
Сон і дрімота
• 19 декабря 2024
Ответ дляМафиозная
Але вона вам не підходить
Ви житло винаймаєте? Що в договорі?
Так, винаймаємо, там лише я вказана. Але у мене є документ місцевий, що я проживаю разом з дітьми, але то його треба перекладати і завіряти
Сон і дрімота
• 19 декабря 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Він інколи спілкується. Просто не вважає запотрібним фінансово допомагати, бо вже інша сім´я.
Сон і дрімота
• 19 декабря 2024
Ответ дляМафиозная
Він то хоя офіційно працює? Документ перекласти й завірити реально
Взагалі не знаю. Ніби, звільнився і тепер офіційно приватний підприємець
Коник-стрибунець• 19 декабря 2024
Ответ дляСон і дрімота
Ну це вже не до мене питання
Жена брата Админа• 19 декабря 2024
Ответ дляСон і дрімота
Я з дітьми їхала. Зараз зробила довідку про своє місце проживання в Дії - вважається, що я проживаю за місцем прописки.
Може, їм буде достатньо наших штампів в паспортах при перетині кордону?
Візу чи дозвіл на прожиання подайте.
Жена брата Админа• 19 декабря 2024
Ответ дляНалитое яблочко
До чего держава, якщо батько не цікавиться власними дітьми і не знає де вони і з ким?
Хто вам сказав, що він не знає де вони?
Налитое яблочко• 19 декабря 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Хто вам сказав, що він не знає де вони?
А ви в моєму дописі побачили тільки ’де вони’? А те що він не цікавиться ними заблюрено мабуть? Вище писали, що бідний татусь, бо через державу немає змоги спілкуватися і допомагати дітям? Так бідний татусь чи йому просто насрати на дітей? Тому, кому діти не байдужі, закриті кордони не перешкода, аби опікуватися власними дітьми
ВільнаНазавжди• 19 декабря 2024
Ответ дляМорковку дай
Бідний чоловік.
От чего он бедный? От того , что должен платить алтменты на своих же детей?
Сон і дрімота
• 19 декабря 2024
Ответ дляПушап Мі мі
У вас совести вообще нет?
Вам треба це питання задати моєму минулому чоловіку. Мене можете підтримати лише.
Пушап Мі мі• 19 декабря 2024
Ответ дляСон і дрімота
Ну не он от вас детей увез и ещё требует денег, хотя вы живёте за счёт государства.
Очень низко таким образом использовать мужчин понимая, что они даже увидеть детей не могут.
Сон і дрімота
• 19 декабря 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Навіть коментувати не буду 🤦♀️
Але він ще має мені подякувати, що я не подаю на поділ майна і ще за дещо.
Ответ дляСон і дрімота
А ви через Дію подавали?
Дуже прошу, рощкажіть детальніше як ви це зробили? Я оформила онлайн заяву, але там написано, що додаю ще документи, що підтверджують проживання дітей зі мною - не знаю що маю надати. Також що ви далі робили із документами, як їх відправляли?
Прописка
Детские_Будут?• 19 декабря 2024
Ответ дляСон і дрімота
А ви через Дію подавали?
Прописку
СкиниУскачи!• 19 декабря 2024
Ответ дляСон і дрімота
Тим, хто буде розглядати мою заяву.
В миграционку отправьте запрос про перетин кордону. И возьмите где вы там в Джобцентре, хементе, ужонде довидку, что дети с вами. А вообще в вашем случае проще взять адвоката который занимается разводами когда люди в разных странах. Вы через дию будете долго разводиться и ждать алименты. .
Сон і дрімота
• 19 декабря 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Мы уже разведены, он год ничего не платит почти.
СкиниУскачи!• 19 декабря 2024
Ответ дляСон і дрімота
Тогда Вам нужен адвокат. Ну и если он все же ,что то Вам платил то вопрос сколько