Первоклашка Я• 19 декабря 2024
Від 25 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів
Це скільки?
Дякую
Зубожиння• 19 декабря 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Смотря в каком контексте. Или 17, или 1500 грн
Що за 1500 грн?
Первоклашка Я
• 19 декабря 2024
Ответ дляЗубожиння
Неоподаткований мінімум - це 17 грн. Далі множте.
17•25=425
Ліплю вареники• 19 декабря 2024
Ответ дляЗубожиння
Що за 1500 грн?
Если штраф за административное или уголовное правонарушение - 1514 грн
Зубожиння• 19 декабря 2024
Ответ дляЛіплю вареники
До чого тут це, якщо у автора чітко вказано про неоподаткований мінімум?
Ліплю вареники• 19 декабря 2024
Ответ дляЗубожиння
Эта сумма является необлагаемым минимумом, я сразу написала - зависит от контекста
Ответ дляЗубожиння
для кваліфікації правопорушення адміністративного чи кримінального (не розмір штрафу як покарання) неоподатковуваний мінімум становить 1 514 грн. В інших випадках неоподаткований мінімум становить 17 грн.