Ну шо не так?• Изменено 19 декабря 2024
Головний біль у дитини. Зайдіть будь-ласка
Дитина 12 років близько 15 пожалівся на головний біль. Дала нурофен. Через годину, приблизно о 16:00, його знудило.
Я дала протиблювотне і сорбенти.
Зараз знов жаліється на головний біль.
Я вже готова ридати і думати що то менінгіт. Чи везти зараз по швидкій в лікарню, чи я дурна мати і чекати ранку?
Я дала протиблювотне і сорбенти.
Зараз знов жаліється на головний біль.
Крию матом страшно• 19 декабря 2024
Ответ дляНу шо не так?
Дякую за теплі слова 🩷
Я вже впадаю у відчай
Вот этого не надо, я сейчас очень жалею за свою тревожность, отнеситесь к ней серьезно, может к психологу надо. Я во всю себе позволяла психовать, а теперь дочка 18 лет ходит к психологу, виной тому я, так что лучше не допускать до такого
Мастер Класс• 19 декабря 2024
В мене сьогодні теж сильно розболілася голова і трішки нудило, впав тиск 100/88. Випила міцний чай. А нурофен міг ще більше знизити дитині тиск
Ну шо не так?
• 19 декабря 2024
Ответ дляМастер Класс
Дякую за розгорнуту відповідь
Я хоч буду знати можливі причини
Язвочка• 19 декабря 2024
Ответ дляНу шо не так?
Температури поки немає. Але ж був нурофен, а зараз діла Німесіл
Заспокойтеся щось пічкати дитині. Дали нурофен. Ви ж не зрозумієте, що відбувається, якщо кожний симптом будете гасити чимось. Жаліється на головний біль - потрібно поміряти тиск, поміряти температуру, лягти і трохи полежати. Не стало легше дати нурофен. Відбулась блювота - дати пити, поміряти тиск, полежати. І спостерігати, як симптоми тривожні: втрата свідомості, проблеми з диханням, повторна блювота - викликати швидку. Записатись до педіатра на завтра.
Невидимка• 19 декабря 2024
Ответ дляНу шо не так?
Тиск в обід був низький. Біля 98/65
А зараз 106/73
Имейте дома Цитрамон. Именно он помогает от головной боли , тем, у кого низкое давление.
Яичница с беконом• 19 декабря 2024
Ацетон не меряли? От него тоже бывает сильная головная боль, рвота, тошнота, вялость или наоборот паника.
Но в любом случае пить давайте теплое сладкое питье. Можно слабенький чай с лимоном.
.
Можете позвонить в скорую просто попросить проконсультировать вас
.
Ну шо не так?
• 20 декабря 2024
Ответ дляЯичница с беконом
.
Не міряли. Замовлю зараз смужки. Дякую за пораду.
Але солодкого їсть більше норми((