Доль Чекомбана• 19 декабря 2024

Перевірка маткових труб. Дуже боляче? Вдалось завагітніти?

Хтось робив перевірку труб під наркозом? Як все проходить ? І чи допомогло це комусь завагітніти? (СПКЯ)
МастерЮля• 19 декабря 2024
Мне делали давно и без наркоза, и на наступление беременности это никак не повлияло (они оказались проходимы, а причины были совершенно другие). Но это обязательная процедура была для проверки.
В моїй хаті моя правда• 19 декабря 2024
А овуляция регулярная у Вас? Почему врач сомневается в проходимости труб?
автор Доль Чекомбана • 19 декабря 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Нема овуляцій
Зашла на 5минут• 19 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Нема овуляцій
Тогда при чём здесь трубы???
В моїй хаті моя правда• 19 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Нема овуляцій
И как Вы себе представляете забеременеть без овуляции?
Мама фіфті цента• 19 декабря 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Тогда при чём здесь трубы???
Можуть бути присутні й обидва ці фактори. В мене окрім ановуляторних циклів були всі труби в спайках. Довго мене налагоджували)
автор Доль Чекомбана • 19 декабря 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Та мала надію на стимуляцію, але це звісно не панацея
Мама фіфті цента• 19 декабря 2024
А по темі, автор. Я робила . Мене більше лякали, ніж насправді боляче було.
Мені то зробили знеболювальний укол, але гінеколог , який повинен був проводити процедуру призабув про мене, й прийшов години через 2 -2, 5, не знаю, чи діяв ще укол)
Якось так і живу• 19 декабря 2024
14 років назад робила. Максимум може знеболюючий укол зробили, терпимо
Коханозадовільна• 19 декабря 2024
Мне делали под общим наркозом. То не больно. После пару часов полежала в больнице и вечером домой
Не знаю как должно повлиять, я просто узнала что трубы проходимы
Джага-джага• 20 декабря 2024
Робили не під наркозом,вкололи в матку знеболююче,неприємно звісно,але терпимо,завагітніла
автор Доль Чекомбана • 20 декабря 2024
Ответ дляДжага-джага
Труби були прохідні? Після процедури через який час? Без лікування чи шось приймали?
автор Доль Чекомбана • 20 декабря 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Теж хочу під наркозом. Потім кровило чи боліло?
автор Доль Чекомбана • 20 декабря 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Ой страшно, капец. Кажуть, що після процедури легше вагітніють. Хоча в мене спкя і цикли по 70 - 100 днів
Джага-джага• 20 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Через два місяці завагітніла,нічого не приймала
Коханозадовільна• 20 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Честно не помню
Это было давно очень
Но кажется ничего такого не было, я б запомнила
Проснулась в палате уже, принесли покушать и результаты
Мама фіфті цента• 20 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Нажаль це ніяк не впливає на настання вагітності. Це діагностувальна процедура, вона дасть відповідь чи прохідні труби. Щоб виключити вірогідність позаматкової вагітності у разі непрохідних труб
автор Доль Чекомбана • 20 декабря 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Так, я знаю, але без цієї перевірки стимуляція неможлива
Мішечок щастя• 20 декабря 2024
Не боляче, терпимо.
Більше мене лякали страшні коментарі з інтернету.
На ділі все виявилось не так страшно.
Трішки потягувало все дня 2 після процедури, але нічого критичного.
Наркоз я б точно не робила для такого. Там справа 15 хвилин разом з роздяганням)
Перед процедурою хвилин за 40 казали випити дексалгін
Мішечок щастя• 20 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Легше вагітніють ті хто мають регулярні овуляції і якщо причина в цьому була. Все індивідуально.

У вашому випадку вагітності нема через відсутність стабільної овуляції регулярної. Тому ваш прямий показ -стимульовані цикли.
А стимульований цикл роблять тільки після перевірки труб на прохідність.
Тому для вас прямий показ до цього обстеження.

Бажаю вам, щоб все пройшло вдало.
Не накручуйте себе і не читайте інтернет, нічого страшного там немає
автор Доль Чекомбана • 20 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя

Бажаю вам, щоб все пройшло вдало.
Дякую