Подвійна веселка• 19 декабря 2024

Як відрізнити тонус від схваток?

40 тижнів вагітності. Зранку почав тверднути живіт і боліти поперек і низ живота доволі сильно протягом 30-60 секунд з інтервалами 7-5 хвилин протягом 2 годин. Потім пройшло. Протягом дня теж іноді боліло і відчуття сильного скорочення матки. Зробила ктг, лікар каже, що це тонус. Зараз на вечір знов почалися інтервальні болі. Як зрозуміти, що це не тонус, а схватки?
Вишневий цвіт• 19 декабря 2024
Якщо не народите, значить не перейми
Прагматик флегма• 19 декабря 2024
Якщо схватки, то в перерві болю нема ніякого. В мене тонус був два тижні, лежала. Але при схватках біль відпускав повністю, тоді і зрозуміла, що пора в роддом.
Директриссимо• 19 декабря 2024
Схватки точно не пропустите. Буде тільки наростати і скорочуватись інтервали між схватками . У вас вже початок, матка готується