Я такая наивная• 20 декабря 2024

Український лускунчик

Як вам така ідея?
2 роки у київський опері була снігова королева, яка популярності не набрала.
Тепер створений український лускунчик, щоб не використовувати музику Чайковського, український композитор написав музику , якщо я вірно зрозуміла (ніде немає інформації)
Не знаю, як ви дивитись на цю ідею? Використати найзначніший і більш впізнаваний балет у всьому світові, для чого? Якщо хочеш створити щось своє - вперед! Але використовувати бренд, впізнаваність якого від 5 років до 99 років, це навіть не мерзенне рашистьке «вкрасти», це просто тупорило і не треба нічого пояснювати 🙈🙈🙈
woman Warrior• 20 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Я то розумію, а ви хочаб поцікавились чимось, крім порадниці і менше б рвали тЯльняшку на хрудях. Ви в курсі шо таке лібрето?
Їдіть гугліть, заодно поцікавтесь яку роль зіграв Петіпа в балеті лускунчик🤦🏻‍♀️
Мама никитки 2.
Я даже не знаю,что вам надо гуглить,чтобы уразуметь,что то,чего я не знаю о театре,и знать не надо.
А история театра,историю музыки,всемирную история искусств и балета в частности я знала ещё в академии,пока вы гуглить учились)
Будет она меня спрашивать,чего я не знал сцене.

woman Warrior• 20 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Нічо не ясно, Но дуже цікаво. Поясніть, як ви притягнули до мене цю фразу? Навідміну від вас я і Пастернака читала і Балет бачила. Тому можу зробити висновки. А ви коли подивились українського Лоскунчика? Чи аби помиями швидше полити наввипередки з авторицею?
После фразы ,,ничего не ясно’ можно было бы закончить.
Этот так понятно)
И не может быть ясно)
woman Warrior• 20 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Де це в нас заборонили Чайковського?
Ото кацапню плющить, шо українці посміли шось своє зробити. Раптом краще вийшло.
Раптом)
Кто то мешает раптом что о делать?
woman Warrior• 20 декабря 2024
Ответ дляСнежнакомка
так з казкою автора-німця чи з постановкою Чайковського?
Ещё одна.
Которой все едино,-что постановщик,что писатель,что композитор.
Пушап Мі мі• 20 декабря 2024
Странно, в Норвегии гастроли балета из Киева были, Щелкунчик Чайковского
aljonyshka• 20 декабря 2024
Ответ дляwoman Warrior
Чайковский и не думал,что своим творчеством станет врагом Украины.
Зато другие додумались до этого
Мне очень импонируют Ваши мысли) не первый раз приятно их читать) Спасибо)
aljonyshka• 20 декабря 2024
Ответ дляwoman Warrior
Ассоциация всегда была со сказкой.
Хрустальной и чарующей.
Все
У меня всю жизнь мурашки от Феи Драже, это же волшебство!
aljonyshka• 20 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Я правильно розумію, ви панімаєте? Но то для вас в мене новина. Перед тим, як щось писати, спробуйте з гуглом подружитись. Я вже одній порадила взнати, що так Лібретто і хто його написав до лоскунчика.
При чем музыка к либретто? Вы хоть не позорьтесь, пожалуйста)
aljonyshka• 20 декабря 2024
Ответ дляwoman Warrior
Мама никитки 2.
Ага))) а мне надо почитать что такое либретто и Петипа) и как-то это к Чайковскому прилепить))))

from Ukraine• 20 декабря 2024
Если вернуться лет на 30+ назад, когда советчицы были детьми и в музыке слышали не Чайковского, а волшебную новогоднюю сказку, и Дед Мороз был добрым волшебником, а не вражеским разведчиком. И если бы им сказали, что они превратятся в странных тёток, не верящих ни во что и не видящих ничего, с очень странными рассуждениями, то эти девочки бы ни за что не поверили бы, что такое может случится. Только если их заколдовали и заставили забыть свое прошлое и все, что было раньше
Почемучечка• 20 декабря 2024
В прошлую субботу была на Лебедином озере в Берлине. Прекрасная постановка. Мечтаю теперь увидеть его по первому каналу, круглосуточно.
Сапай вазони• 21 декабря 2024
Ответ длягодовасик
Русскую культуру не высмеивают, ее отменяют по объективным и понятным причинам.
Ну и Щелкунчик, как сюжет, это не продукт русской культуры изначально.
Матрёшки тоже изначально не продукт русской культуры, однако уже выработана стойкая ассоциация с рашкой
woman Warrior• 21 декабря 2024
Ответ дляaljonyshka
не обращайте внимания.
Может, на человека колосник упал.Вот и несет шопопало)
Залізний кіготь• 21 декабря 2024
Ответ дляНепереможна
А мені печально те, що рашка харківську консерваторію розбомбила. І вважаю, що виконувати зараз у нас в театрах російських композиторів просто недоречно! А у вас за Чайковського душа болить, ну ну, кожному своє
Что-то НМАУ им. П. И. Чайковского в Киеве не спешат переименовывать, кстати
woman Warrior• 21 декабря 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Это как раз не странно.
На гастроли всегда едут рейтиговые спектакли, мировая глассика.
Все имеет место быть и все должно быть на своем месте.
Спетакли высокого стандарта- в оперных театрах.
В столичном театре тем более.
Альтернативное творчество, любая форма самовыражения-на малых и камерных.
А у нас все альтернативно одаренное, логика тоже, поступки так вообще как неотрегулированное колесо Сансары.
Вот и прячутся те же самые труппы со спектаклями на гастролях, за которые артисты костьми ложатся, чтобы поехать.
Не нарушив политику партии.
Залізний кіготь• 21 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Лускунчика як би написав німецький письменник. І це німецький бренд. Крім того, випущено 100500 фіотмів і мультфільмів, де звучить музинка НЕ Чайковського.
А ви, автор, на чиє замовлення тему створили?
Радіти потрібно, що з’являються українські твори.
Та ми радіємо, звісно ж, кожного року випускаються ж композитори хоча б з Глієра візьмемо, то хай розвивають сучасну культуру, але ж люди вчаться і до цього вчились і програма була вже складена і твори різних інших композиторів вони вивчали, грали і на екзаменах, і на виступах роками ще до війни, і в цьому нема їх провини - і якщо вони знають їх, то що поганого знати більше. Ми вчились була одна програма, викладали таким чином, зараз будуть вчитись програма буде інша - чому потрібно перекреслити все, що знали до цього і робити вигляд, що цього не було. Тоді потрібно було як незалежність отримали, тоді і викреслювати російських композиторів з програм та виступів, а то тоді цього не робили, а зараз всі лаються.
Ворую вкусняшки• 21 декабря 2024
Ответ дляaljonyshka
Первый Концерт Чайковского это песни украинских лирников, и Чайковский никогда плохо не отзывался про Украину, учитывая, что тогда она и была частью рос империи, и это история, которую не изменить) Но для этого надо это знать, и слышать, и да, Чайковский -ГЕНИЙ. Я слава Богу живу в стране, где могу иметь собственное мнение)
Вы мали на увазі, що Чайковський жодного разу не назвав в листуваннях українцями, а тільки малоросома і хохлами. Його все українське бісило, він рускіх шукав, але чомусь приїзжав в Україну писати свої твори.
Ворую вкусняшки• 21 декабря 2024
Ответ дляМексиканочка
Да, автор, это кринж) И такое не только с балетом Щелкунчик. Очень смеялась, когда увидела у ребенка 3 классника в учебнике «Читання» переведенную басню Крылова «Лебедь, щука и рак» на украинский) но самое смешное, упоминания о авторе нет, как будто народное творчество) Картинка на тему басни была, так там кто художник указали, и смешно и грустно. Я в Германии сейчас - иду на классический балет Щелкунчик, мой любимый новогодний балет
А ви не сміялись з факту, що Крилов переклав байки Езопа? І міг Глінка використовувати за першоджерело байку Езопа?
Ворую вкусняшки• 21 декабря 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Потому что кому-то и их детям тоже нужно кушать - люди, которые не разбираются в искусстве, музыке, понесут деньги, это все будет оплачено, а ничего другого ж не будет, чтобы выбирать. Главное - это деньги, а не искусство. Это печально.
Та навіщо щось створювати, вже ж всі вєлікіє праізвєдєнія создани ВЄЛІКІМІ РУСКІМІ ПІСАТЄЛЯМИ, ПОЕТАМИ, КОМПОЗІТОРАМИ,

Ворую вкусняшки• 21 декабря 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Чайковский с украинскими корнями.Русифицировался отец.
Прадед - украинец
По батьківській лінії походив з українського роду Чайок[8]. Прадід композитора, Федір Опанасович Чайка (1695—1767), походив з-під Кременчука, служив у Миргородському полку Війська Запорозького. Його син, Петро Федорович (1745—1818), народжений на Полтавщині (дід композитора), під час навчання у Києво-Могилянській академії, прийняв прізвище Чайковський. Пройшовши російсько-османську війну та відслуживши полковим лікарем, дід композитора став городничим Слободського, а потім Глазова у В´ятській губернії, а 1785 року був приписаний до дворян Казанської губернії.
У украинцев родился русский композитор.Все как всегда.
Тут не важливо від кого народився Чайковський, бо він мав частково українське, російське, французьке та австрійське походження, а сам себе він вважав рускім, як в принципі і багато інших А.Ахматова, Достоєвській
aljonyshka• 21 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Я имела ввиду только факт, что Украина в то время была часть рос империи и Малороссия это исторический этноним, это просто факт и все. Как Австро-Венгрия и Буковина, например. Как еще мог Чайковский называть? Было время, когда Одессу называли Хаджибей. Вам, безусловно, виднее. что бесило Чайковского в то время) не буду спорить)
Ворую вкусняшки• 21 декабря 2024
Ответ дляwoman Warrior
Ответ явно не мне.
Чайковский с писателями,также давно умершими, посмертно одобрили вторжение? Или у вас с. Ними астральная связь и они подтвердили поддержку агрессии?
Якщо дивитись історію кацапії, то такі геноциди і асвабаждєнія були постійно, вбивали, депортували, геноцидили і морили голодом новгородців, адигів, нохчі, українців, татар, народи Сибіру. Такі історії можна розповідати про всі захопленні землі. І всі рускіє культурні діячі добре усвідомлювали, що відбувається, Пушкін і Лєрмонтов писали кавказькі твори по гарячим слідам геноциду адигів і нохчів. І чомусь імперія вбивала культуру захоплених народів, українцям, взагалі, в 19 столітті заборонили друкуватись на українській мові. І головне, що неважливо яке походження, головне, що рускій і зверхність ставлення до інших культур, знецінювання та обсирання.
Ворую вкусняшки• 21 декабря 2024
Ответ дляwoman Warrior
Действительно,над чем бы вы ещё посмеялись.
Над погибшими танцовщиками,ведущими артистами.
Которым на войне ,разумеется более место,чем найвеличнешему руководству,тцк и пр.
А Полунин такой же наш,как и ваш.
Полунін наглухо відбитий рашист, де тату хуйла мало на лоб собі не поставив. Не всі хто народився в Україні автоматично стають українцями. Це видно і по дописувачам в темі, яких все українське тригерить. Чому страждати тут, їдьте на рашу в свою вялікую культуру і не страждайте за відсутністю класики.
Ворую вкусняшки• 21 декабря 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Де в вашій чудовій історії 4 млн загиблих українців у голодомор, біля 10 млн у другу світову? Чому не згадуєте про тих дітей, що не дожили до того часу, щоб побачити цей мультик.
woman Warrior• 21 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
’зверхність ставлення до інших культур, знецінювання та обсирання.
И кто. по вашему, этим сейчас занимается, чему подверждение эта и дугие темы , да и вцелом отношение у мировой культуре? И не только.
А в цлом, я так поняла, что именно Чайковский виновен в геноциде и пр.
И самое главное, хорошо ли вы и ваши единомышленники понимают, что дествительно происходит и какие последсвия будет иметь?Вопрос риторический и ответа не требукт.
Ворую вкусняшки• 21 декабря 2024
Ответ дляaljonyshka
І хохлами теж так історично називав. Малороси - пропагандистський екзоетнонім, зовнішня шовіністична назва українців[5] росіянами і іншими людьми, які з ностальгією згадують царську, російську епоху
Ворую вкусняшки• 21 декабря 2024
Ответ дляwoman Warrior
Прям пердак горить. Українці щодня вбивають російські ракети, бомби та шахеди і тут головне питання, чому українці не хочуть рускай культури, яка виправдовує злочини кацапів. Чого в 2 світову не слухали Вагнера і багато кого з німецьких авторів, вони ж не були винні в геноциді.
woman Warrior• 21 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Насчет Полунина не вам и не мне рассказыват, я в курсе, что это за человек.Не нужно на него ориентироваться.
ВЫ отвечаете под постом, где кому то незамутненному очень весело от погибших артистов балета, талантливых, на этой войне.
Следуя вашей логике, вы разделяете веселье.
Поэтому понимаю, что вы не страдаете ни от логики, ни от совести, ни от отсуьвия культуры и вам воплне достаточно и Щелкунчика уровня сельского клуба.
И с какой радости вы вообще имеете наглость рассказывать , кому где находиться?
Вы вообще кто?
woman Warrior• 21 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
В другой теме, очевидно.
Хотя вы видимо, искренне верите, в написанном вами тоже виноват именно Чайковский.
woman Warrior• 21 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Слушали.
Не переживайте.
И язык немецкий учили.
не все перестают мыслить только по указке линии партии.
А что у вас там горит, сообщать не нужно, это ваше личное и малоинтересно.