Я такая наивная• 20 декабря 2024

Український лускунчик

Як вам така ідея?
2 роки у київський опері була снігова королева, яка популярності не набрала.
Тепер створений український лускунчик, щоб не використовувати музику Чайковського, український композитор написав музику , якщо я вірно зрозуміла (ніде немає інформації)
Не знаю, як ви дивитись на цю ідею? Використати найзначніший і більш впізнаваний балет у всьому світові, для чого? Якщо хочеш створити щось своє - вперед! Але використовувати бренд, впізнаваність якого від 5 років до 99 років, це навіть не мерзенне рашистьке «вкрасти», це просто тупорило і не треба нічого пояснювати 🙈🙈🙈
Ворую вкусняшки• 21 декабря 2024
Ответ дляwoman Warrior
Насчет Полунина не вам и не мне рассказыват, я в курсе, что это за человек.Не нужно на него ориентироваться.
ВЫ отвечаете под постом, где кому то незамутненному очень весело от погибших артистов балета, талантливых, на этой войне.
Следуя вашей логике, вы разделяете веселье.
Поэтому понимаю, что вы не страдаете ни от логики, ни от совести, ни от отсуьвия культуры и вам воплне достаточно и Щелкунчика уровня сельского клуба.
И с какой радости вы вообще имеете наглость рассказывать , кому где находиться?
Вы вообще кто?
У вашій історії порушенні причинно-наслідкові зв´язки - багато культурних діячів гинуть із-за кацапів і агресії расії, а не тому що тцк когось кудись відправило. І коли у вас буде окреслений зв´язок між руской культурою і шовіністичною імперією, то не будуть з´являтись подібні теми і багато культурних діячів інших народів будуть живі.
woman Warrior• 21 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
ой.Кто бы тут говрил о нарущении причинно -следственных связей)
Когда вы научитесь мыслить не только шаблонами, которые вам усердно вкладывают в голову,а пользваться собственной мозгом, тогда в точно ни подобных тем, ни причины их создания не будет.
А до той поры, все, что вы пишете-для меня вообще ничего не значит.
Ворую вкусняшки• 21 декабря 2024
Ответ дляwoman Warrior
Вам треба створювати теми без змоги писати коментарі, бо тільки у вас є таємне знання про правду життя і як жити. Сподіваюсь, що ви на кацапії серед СВОЇХ? А не десь в Європі?
woman Warrior• 21 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
ваши надежды интерсны только вам.
А когда у вас будут хоть зачатки при чнно -следственных связей, то начнете понимать, кто автор темы и кому вы пишете.
from Ukraine• 21 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Де в вашій чудовій історії 4 млн загиблих українців у голодомор, біля 10 млн у другу світову? Чому не згадуєте про тих дітей, що не дожили до того часу, щоб побачити цей мультик.
Нигде. Я написала о детстве тех, кто живёт сейчас, а не жил и умер 100, 200 или 300 лет назад. Вроде же ясно написано