Колишня муза• 20 декабря 2024

Девки, какой размер идет на рост 165? puma, Calvin Klein, adidas, nike?

Кежуал стиль.. На манекене пишет s и барышня 175 ростом )) Ну видно что коротковатое.
ГейТуда• 20 декабря 2024
Цікаве питання.
Розмір від зросту не залежить.
Ви ж можете бути як 165 і 100 кг, так і 165 см 40 кг, тож однозначної відповіді не отримаєте.

І ще: я вам відповіла чисто з жалощів, бо ваше хамське ’дєвкі’ це дно.
автор Колишня муза • 20 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Цікаве питання.
Розмір від зросту не залежить.

Звичайна , 53 кг , 165 зріст
ГейТуда• 20 декабря 2024
Ответ дляКолишня муза
Звичайна , 53 кг , 165 зріст
S.
Всех анонимов аноним• 20 декабря 2024
Дивлячись що
Речі є большемірять і навпаки
Я так з двома куртками не вгадала
Ищу-брожу• 20 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Цікаве питання.
Розмір від зросту не залежить.

Зависит, длина изделия разная и на разный рост ориентированы.
Ищу-брожу• 20 декабря 2024
Ответ дляКолишня муза
Звичайна , 53 кг , 165 зріст
Низ хс, верх с (если грудь меньше 86, можно хс попробовать)
автор Колишня муза • 20 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Цікаве питання.
Розмір від зросту не залежить.

Не ищите то, чего там нету. Никакого хамства тут и в помине нету ! Просто по молодежному..
ГейТуда• 20 декабря 2024
Ответ дляИщу-брожу
В залежності від зросту є розділи ’толл’, ’смолл’ і ’нормал’, а розмір залежить від ОГ, ОТ і ОС.
ГейТуда• 20 декабря 2024
Ответ дляИщу-брожу
Звідки ви знаєте, що низ ХС? Мб там ОГ 82, ОС 93? Тоді низ ніяк не ХС)
ГейТуда• 20 декабря 2024
Ответ дляКолишня муза
Так колись моя бабуся з подружками між собою спілкувались: ’Дівки, після церкви корови подоїмо, і йдем на лавці посидимо’))
Зараз це не молодіжний сленг аж ніяк, а русняве ’дєвки’ це презирливе звернення до жіночої статі.
Ищу-брожу• 20 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
На обхват бедер 93 хм вполне себе ок.
С у многих брендов с 94 начинается сейчас
ГейТуда• 20 декабря 2024
Ответ дляИщу-брожу
На обхват бедер 93 хм вполне себе ок.
Вибачте, повний пздц.
Глянула нові таблиці адідас, дійсно С, 34р це зараз 94 см...
Ще пару років, і всі баришні з стегнами 100 см гордо будуть казати, що вони С-очка...