Дон Пэдро• 20 декабря 2024

Нацисти-мільярдери..

…Темна історія найбагатших династій Німеччини»
Хто читав чи може дарував комусь? Що можна подібне цій книзі знайти?
Рассказница• 20 декабря 2024
Архіви КГБ. Невигадані історії
ПробілНеПрацює• 20 декабря 2024
Почитайте ( правда в інтернет пошуку) про династію володарів Лореаль Бетанкур, про Клод Помпіду . Наберіть, хто був на її похороні. Дуже цікаві особистості. А бувші президенти Франції, були головами їх фінансових фондів.
Ще цікава тема - Міккі Руні - Мілош Мілошевич - Ален Делон.
автор Дон Пэдро • 20 декабря 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
А мені книгу потрібно на подарунок) людині дуже зайшла книга Де Йонга)
ПробілНеПрацює• 20 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
Зрозуміло. Я думала ви цікавитесь для себе. Просто не так давно заціпилась за французьку тему , і як пішло все один за одним , як всі пов´язані. Не знала, що Лореаль був компанією, володар якої місье Бетанкур і чоловік її дочки Ліліан, таємно вдома проводили збори і фінансували повністью основну фашистську організацію Німеччини в Другій Світовій. І що саме цікаве, повністю уникли покарання і суду. А вже онука Франсуаза Бетанкур зараз найбагатша жінка Европи. Її ім´я вписано на почесній дошці відреставрованого Нотр- Даму, як мецената.
Чарочка діда• 20 декабря 2024
Ответ дляРассказница
Архіви КГБ. Невигадані історії
Повна туфта. Там перекладені з російської статті автора для російського опозиційного ЗМІ.
автор Дон Пэдро • 20 декабря 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Вам теж буде цікава книга про мільярдерів, якщо не читали ще)
Гуляю босоніж• 20 декабря 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Ужас
Но интересно, да....
Рассказница• 20 декабря 2024
Ответ дляЧарочка діда
Не знала..
ПробілНеПрацює• 20 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
Так, думаю ціква книга. Її зараз досить жваво обговорюють у мережі. Цікаво, чи згадується там ’відрікшийся’ від престолу дядько Елизавети ll Едуард 8, ніби через кохання до американскої світської левиці Волліс Сімпсон? Він же .
був великим симпатиком Гітлера і прихильником нацизму. Зараз вже є версія, що то британьські спецслужби підсунули Волліс з ултиматумом - або зрекайся престолу , або прощайся з життям.
Тому монархом Британії став батько Елизавети Георг 6й, який не передав країну нацистам, а, навпаки, став символом боротьби Британської Імперїї проти Гітлеровскої коаліціїї.
І так сумно, що все повторюється знову. За роки цієї ж війни статки Бетанкур зросли десь на 14 мільярдів доларів 😒.
ПробілНеПрацює• 20 декабря 2024
Королеві довго це припоминали ).
Едуард 8й вчить зигувати Королеву - матір, малу Елизавету і Маргарет 1933р.
Royal HEІLnesses🙃.