Чумачечая Весна• 20 декабря 2024

Що б ви обрали?

Просто, щоб зрозуміти, може я чогось не розумію.
Що є? Досить важка хвороба, яка не виліковується, але її можна сильно уповільнити, або зупинити.
Тепер:
- у вас є можливість лікуватись безкоштовно за кордоном, можете працювати дистанційно, чоловік виїздний, жити є де, харчування безкоштовне і в разі потреби може бути надана пенсія;
- лишитись в Україні, збирати кожного місяця трошки більше 100 тис. грн. на медикаменти, але жити вдома. З/п приблизно 80 т.грн
Ваші варіанти
Результат:
вже голосів: 46
42 (91.3%) 1. Поїхала
4 (8.7%) 2. Не поїхала
автор Чумачечая Весна • 20 декабря 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Так,це ви не для себе питаєте ?
і що це міняє?
vecya• 20 декабря 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Так в нас теж є ліки, які сповільнюють процес. Я 2 роки була на клінічних дослідженнях, уколи безкоштовно, мабуть дали якийсь результат, поки що почуваюся біль-менш нормально. В лікарні теж дали безкоштовно уколи, які коштують 5 тис.на місяць.
ну значит они ей не подошли
Кружите меня,кружите• 20 декабря 2024
Ответ дляvecya
ну значит они ей не подошли
Доречі, я була на клінічних дослідженнях ізраільськіх ліків. Наука йде вперед, надіюсь, що колись знайдуть ліки від тої хвороби.
vecya• 20 декабря 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Это было бы чудесно 🙏