Бавовна• 20 декабря 2024
Практический вопрос про лежащие реестры.
Вчера ребенку исполнилось 14 лет и я собралась завтра идти в ЦНАП заказывать ему ID-карту. Кто-то сегодня был, это возможно или этот сегмент тоже хакнут?
P.S. Конечно я утром позвоню в ЦНАП, но вдруг кто-то уже знает.
Зілля до весілля• 20 декабря 2024
Теж цікаво, записана на оформлення закордонного паспорту дитині. Кончені наші чинуші знову тільки розпилом грошей займалися
побольшомусекретику• 20 декабря 2024
А що реєстри досі лежать? Я щойно зробила у дії витяг про місце проживання. Позавчора ще не працювало
Бавовна
• 20 декабря 2024
Ответ дляКошка Мурка
вчора ввечері реєстри вже працювали, робила документи на майно
Это радует.
Бавовна
• 20 декабря 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
О, этот реестр мне точно нужен, надо ж будет подтвердить прописку ребенка. Хорошая новость.
Тішуся неперетішуся• 20 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
В вашей методичке не указано о кацапохакерах?И распиле денег путиным,медведевым и генералами с шайгу?
Акуна_Матата• 20 декабря 2024
Сьогодні ходила в ДРАЦС. Реєстри лежать. Також сьогодні планувала похід до нотаріуса. Нотаріус відмінила зустріч,. Коли все відновлять - невідомо
Тішуся неперетішуся• 20 декабря 2024
Ответ дляКошка Мурка
Вот вы сывой секте с мертветчуковскими блошками темку не дали раскрутить
Давно без алко• 20 декабря 2024
Я тільки в вівторок подала дитині на закордонний і зробили з чоловіком у нотаріуса доручення на виїзд і на опікунство
Ще й учора водійське обміняла у Вишгороді
Просто повезло 🙏
Бавовна
• 20 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Не засоряйте тему. Идите отдохните с методичками и кацапами. Здесь вопрос не про политику.
Тішуся неперетішуся• 20 декабря 2024
Починят,ерунда это все,вот наши хакеры сколько раз Золотую Корону взамывали русне и не только.
Тішуся неперетішуся• 20 декабря 2024
Ответ дляБавовна
Как не про политику?Ваш коллега сразу отписалась-распил,чиновники,власть.Тема ж для этого и создана.
Бавовна
• 20 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Тут вопрос не в починят/не починят, а в сроках.
Кому-то нужно успеть паспорт сделать, кому-то наследство оформить, недвижимость продать. Мы ж без этих реестров даже со всеми бумажными документами ничего не можем делать…
Зілля до весілля• 20 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
не треба все на путіна валити. Це ж наше сонечко Михась Федоров розказув, що кібербезпека не важлива. Дію в 22 році взламали і нічого, ще рік тому Київстар лежав, тепер це. А поцікавтеся хто за кібербезпеку у нас відповідає і де зараз ці люди, які собі нерухомості накупили на мільйони, не підтверджуючи статки. Дуже зручно все на путька валити, при цьому грабуючи країну у війну.
І якщо хакери захочуть скористатися даними простих смертних, то хрєна з два якийсь чінуша допоможе
Акуна_Матата• 20 декабря 2024
Ответ дляДавно без алко
Просто повезло 🙏
Вам пощастило. А ми сьогодні у нотаріуса схожий документ планували для дитини зробити. І ще купу документів апостелювати 😥. І терміни піджимають
Бавовна
• 20 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Успокойтесь. Вы никогда не делали паспорт? Или вы думаете выдуманная проблема?
Мне пофиг кто там и что украл, это рутина в нашей стране. Я волнуюсь, чтоб ребенок не остался без документов. Все.
Давно без алко• 20 декабря 2024
Ответ дляАкуна_Матата
А що кажуть ?
Зроблять той реєстр ?
Мій патріот здався - виїжджає в січні, 17.5 років
Вговорили нарешті
Зроблять той реєстр ?
Вговорили нарешті
Бавовна
• 20 декабря 2024
Ответ дляМама фіфті цента
А ми їдемо паспорт робити,прикольно(
Вот, прежде чем убить деньги на дорогу нужно теперь уточнить, а есть ли смысл ехать. Ладно мне выйти на соседнюю улицу, но кто-то ж вынужден ехать не только в другой город, но и страну …
Акуна_Матата• 20 декабря 2024
Ответ дляДавно без алко
А що кажуть ?
Зроблять той реєстр ?
Вговорили нарешті
Зроблять той реєстр ?
Вговорили нарешті
Різне говорять. Від тижня до місяця. В понеділок буду телефонувати - питати.
Добре, що вмовили.👍
Не против• 20 декабря 2024
Ответ дляБавовна
Ага,я так во вторник съездила с дочкой в другую страну 👿они даже на сайте не написали что не работают
Акуна_Матата• 20 декабря 2024
Ответ дляДавно без алко
А що кажуть ?
Зроблять той реєстр ?
Вговорили нарешті
Зроблять той реєстр ?
Вговорили нарешті
Прошу вибачення у автора за флуд.
Приписне хлопцю робили?
Давно без алко• 20 декабря 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Прошу вибачення у автора за флуд.
Приписне хлопцю робили?
Так
Зробили
Буде їхати з приписним, дорученням на виїзд від обох батьків, доручення на опікуна зробили , тут перевелись на навчання дистанційно в коледжі.
Там буде вчитись продовжувати он лайн ( другий курс коледжу ) , вчити мову, писати НМТ і в універ вступати там, паралельно вчитиметься он лайн в коледжі тут, щоб диплом отримати і тут.
Такі плани
Зробили
Такі плани
Мама фіфті цента• 20 декабря 2024
Ответ дляБавовна
Ви абсолютно праві,але і в голову не приходило,що ситуація така(
Давно без алко• 20 декабря 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Прошу вибачення у автора за флуд.
Приписне хлопцю робили?
і паспорт другий зробили на 10 років
Бавовна
• 20 декабря 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Так я сама только вот вечером прочла новости и раздуплилась. Вчера я даже не в курсе была, что есть проблемы 🤷♀️
Бавовна
• 20 декабря 2024
Ответ дляДавно без алко
Так
Зробили
Такі плани
Зробили
Такі плани
Скажите, а приписное вы сами делали или толпой школьной? Старший делал еще со школой. А как это все сейчас?
Бронетапці• 20 декабря 2024
Ответ дляБавовна
Автор, можете їхати оформляти паспорт. Ця система працює. Знаю точно, бо сама за нею працюю))) Прописку можна взяти, цей реєстр також працює