Бавовна• 20 декабря 2024

Практический вопрос про лежащие реестры.

Вчера ребенку исполнилось 14 лет и я собралась завтра идти в ЦНАП заказывать ему ID-карту. Кто-то сегодня был, это возможно или этот сегмент тоже хакнут?
P.S. Конечно я утром позвоню в ЦНАП, но вдруг кто-то уже знает.
Давно без алко• 20 декабря 2024
Ответ дляБавовна
Скажите, а приписное вы сами делали или толпой школьной? Старший делал еще со школой. А как это все сейчас?
Мій в коледжі
То робив сам
А його однокласники - так, всі разом толпою ходили
Медогляд я разом з ним ходила по кабінетах

То кожен лікар казав - виїжджайте , якщо ж можливість , це було у вересні цього року
Мама фіфті цента• 20 декабря 2024
Ответ дляБавовна
Так я сама только вот вечером прочла новости и раздуплилась. Вчера я даже не в курсе была, что есть проблемы 🤷‍♀️
І я сиджу в потязі і тільки тут прочитала(( білети брали за 20 днів. Ну хоч дома побудемо)
Мама фіфті цента• 20 декабря 2024
Ответ дляБронетапці
Автор, можете їхати оформляти паспорт. Ця система працює. Знаю точно, бо сама за нею працюю))) Прописку можна взяти, цей реєстр також працює
В цнапі? Чи в паспортному столі? Чи нема різниці?
автор Бавовна • 20 декабря 2024
Ответ дляБронетапці
Огромное вам спасибо!
Еще вопрос как к человеку посвященному в тему.
А прописку брать это отдельная очередь? Сперва туда или все сразу при оформлении паспорта? Паспорт мужа нужно брать или достаточно меня с паспортом?
Акуна_Матата• 20 декабря 2024
Ответ дляДавно без алко
Так
Зробили
Буде їхати з приписним, дорученням на виїзд від обох батьків, доручення на опікуна зробили , тут перевелись на навчання дистанційно в коледжі.
Там буде вчитись продовжувати он лайн ( другий курс коледжу ) , вчити мову, писати НМТ і в універ вступати там, паралельно вчитиметься он лайн в коледжі тут, щоб диплом отримати і тут.
Такі плани
А мій категорично не хоче їхати, поки не закінчить тут школу. 11 клас 17 років.. Мову вчить. Планує в універ там вступати. Тільки дуже переживаю, щоб встиг вискочити.
Приписне як зараз роблять. Довго? Треба кудись записуватись? Чи просто йти в те тцк?
Бронетапці• 20 декабря 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Система для оформлення документів одна для всіх
Давно без алко• 20 декабря 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Спочатку ходили в міськраду
Там дали направлення на медогляд , бланки
Після медогляду в тцк

Десь півтора місяці
Не поспішаючи
Бронетапці• 20 декабря 2024
Ответ дляБавовна
Огромное вам спасибо!
Прописка видається в іншого спеціаліста, але можете її і з дії витягти. Паспорта достатньо тільки вашого, але якщо є можливість взяти паспорт батька, то краде візьміть
Акуна_Матата• 20 декабря 2024
Ответ дляДавно без алко
Спочатку ходили в міськраду
Після медогляду в тцк

Десь півтора місяці
Не поспішаючи
Нічого собі... У міськраду?
А лікарів в звичайній поліклініці проходили?
Давно без алко• 20 декабря 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Мій теж був категоричний страшне

А це різко погодився - там багато однокласників і спілкуються з ними, той зве до себе в гості в Дублін ( тато до речі режисер 95 кварталу і вивіз обох синів), другий зве в Рим, ще один в Дормунтд.

Кажу - їдь, вчись, поки ж можливість у мене платити . Там роботу знайдеш , ну короче - згодився

То я бігом за три дні всі документи на виїзд поробила )
Давно без алко• 20 декабря 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Нічого собі... У міськраду?
Ну в міськраді типу військомат відділення
Вони дають бланки
Там анкету заповнювати

Поліклініка наша міська (Ірпінь)
Мама фіфті цента• 20 декабря 2024
Ответ дляБронетапці
Дякую
автор Бавовна • 20 декабря 2024
Ответ дляБронетапці
Я заглянула в Дию, вытянула документ ребенка, но там нет графы прописка. Или речь идет о моей?
Акуна_Матата• 20 декабря 2024
Ответ дляДавно без алко
Вони дають бланки
Там анкету заповнювати

Поліклініка наша міська (Ірпінь)
Дякую.
А у Києві не знаєте яка процедура? Де ті бланки брати?
Мій з класом не ходив, бо прописаний в іншому районі Києва
Бронетапці• 20 декабря 2024
Ответ дляБавовна
Дія-сервіси-довідки та витяги-витяг про місце проживання дитини
Кишмишная Мая• 20 декабря 2024
Ответ дляБронетапці
Вибачте, а в дії пише тільки - витяг про місце проживання . Це там моя прописка буде? Воно не працює нажаль зараз (
Мій паспорт, свідоцтво дитині і довідка з пропискою, все що зараз треба для подачі?

Дитині 15, проживаємо за кордоном. Треба новий закордонний паспорт, а без ІД не роблять. Виходить треба спочатку приїхати зробити ІД і потім новий паспорт?
Ластовиння• 21 декабря 2024
Ответ дляБавовна
Успокойтесь. Вы никогда не делали паспорт? Или вы думаете выдуманная проблема?
Мне пофиг кто там и что украл, это рутина в нашей стране. Я волнуюсь, чтоб ребенок не остался без документов. Все.
Навіщо цей пафос? Прям дитина без документів залишиться, треба ж)
Свисток ля-минор• 21 декабря 2024
Ответ дляКишмишная Мая

Да, сейчас сначала нужно получить айди, если его нет. Только после получения айди подача на загран
Давно без алко• 21 декабря 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Дякую.
Може
Класна знає з чого починати
Або в ЦНАП підійдіть запитайте алгоритм отримання того приписного
автор Бавовна • 21 декабря 2024
Ответ дляЛастовиння
Это не пафос, а жизнь. Завтра починят реестр, но попадут ракетой в предприятие, которое печатает документы. Поэтому каждая задержка меня беспокоит пока на руках нет документа. Вы можете жить без документов, а я не могу.
Ластовиння• 21 декабря 2024
Ответ дляБавовна
Це звичайнісінький пафос і не більше. Як наче з віддрукованим документом щось не може статися. Цирк.