Marin-815d• 20 декабря 2024

из какой ткани тюль лучше брать?

думаю о вуали, но сомневаюсь в качестве тюли..долго проживет?
Мир Регланов и Футболок• 20 декабря 2024
Вуаль живёт долго. Но она сейчас не в тренде.
Prervana• 20 декабря 2024
Я батист люблю. Полупрозрачные, матовые, без узоров и рисунков. Затяжки от кошачьих когтей хорошо расправляются
автор Marin-815d • 20 декабря 2024
Ответ дляМир Регланов и Футболок
а что в тренде?
ShellyBelly• 20 декабря 2024
Останній місяць змінила тюль на кухні і у вітальні. На кухню замовила сітку батист, а у вітальню креп. Обидві подобаються, тільки креп наскільки ніжна, що до неї аж страшно торкнутись) батист подобається, тільки не розраховувала, що буде так світитись, а у мене перший поверх) просто замовляла онлайн)
Сьогодні якраз мамі робила фото склянок біля вікна на кухні, у кадр попав тюль, можна подивитись як просвічує) але мені все одно дуже подобається) що там модно я не в курсі)
Марфа-Краса• 20 декабря 2024
Тюль шифон берите в бантовую складку- хорошо смотрится
автор Marin-815d • 20 декабря 2024
Ответ дляShellyBelly
дуже гарна сітка батист. де купляли якщо не секрет? можете направити посилання? бо я вже стомилась шукати..
ShellyBelly• 20 декабря 2024
Ответ дляMarin-815d
Не секрет, я не знаю чи тут можна писати, але сайт натуаль називається. Я купувала вже готовий тюль( з пошиттям),там у них і під потрібні розміри можна замовити і вже готові є( якщо підходить,то дуже вигідно),я на кухню за 500 гривень купила вже з пошиттям є( тісьма і все що треба)
https://natuale.com.ua/product/7068-tjul-krep-zefi...
А ось цю купила у вітальню, ця дорожча
автор Marin-815d • 20 декабря 2024
Ответ дляShellyBelly
А ось цю купила у вітальню, ця дорожча
а батист на цьому ж сайті брали?
ShellyBelly• 21 декабря 2024
Ответ дляMarin-815d
а батист на цьому ж сайті брали?
Так, забула скинути посилання) Ось цей брала)
https://natuale.com.ua/product/7589-tjul-setka-mon...
Kukysya• 21 декабря 2024
Ответ дляShellyBelly
Мені дуже подобається. В мене така сама
автор Marin-815d • 21 декабря 2024
Ответ дляShellyBelly
дякую дуже цікавий сайт, я вже на ньому залипла. а то тільки текстиль-контракт знаю і вибір там не дуже подобається...
автор Marin-815d • 22 декабря 2024
Ответ дляShellyBelly
Ви тюль брали у якому розмірі по відношенню до карнизу? один до двох чи?
ShellyBelly• 22 декабря 2024
Ответ дляMarin-815d
На 3 метра карнизу тюлі було 5,5 метрів. Та я брала готовий вже відріз,тому що було( це у вітальню)
На кухню в мене менший тюль був( 3,6м),але б якщо було б більше,то було б краще. У мене штори,тому як є