Викачую яйцями• 20 декабря 2024
Порадьте гарний безконтактний термометр електричний
Цікавий писочок• 20 декабря 2024
У мене 2 таких, може старіша модель, бо одному напевно 8 років . Досить точні , але треба середню дивитися між двома вухами
Мрію про космос• 21 декабря 2024
Я їм взагалі не вірю... На своєму я просто з часом вивчила похибку, порівнюючи з ртутним і спиртовим. А бувало часто так, що міряю вдома звичайним, у дитини 38+, приїжджаємо до лікаря, безконтактним 37.
Ищу Аленя• 21 декабря 2024
Я всё ещё не доверяю таким градусникам. Вот, перед рождением дочки, купила электронные градусники, ещё подарили парочку. Так вот из 4 штук, один показывает как на ртутном, один чуть меньше, а остальные 2 вообще живут своей жизнью
Ищу Аленя• 21 декабря 2024
Ответ дляМрію про космос
Да, точно
Скокмоно - стокнуно• 21 декабря 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Теж таким користуюсь. Вночі дуже зручно. Не потрібно нікого будити, щоб поміряти температуру. Але треба звикнути до того, що в усі трохи вища температура.