Доль Чекомбана• 21 декабря 2024
Так правильно? Як роблять мої батьки?
1. Живу я від них 70 км , за 10 років ніколи не приїхала на моє день народження … я на кожне день народження мами і тата приїжджаю з чоловіком і донькою …. Так поздоровляли , кидали гроші на картку , але знате після останньої ситуації , яка сталась рік тому , я замислилась над багатьма речами ……
2. У мене є молодший брат і вони з дівчиною вирішили новий рік 2024 відмічати разом , мама з татом довго думали приїхати до нас ( як це було майже кожен новий рік ) , або відмічати з моїм братом і його дівчиною , з її батьками ( здружилися вони і вже почали називати їх сватами ) . Мама дуже переживала , що мій брат образиться . Казала , щоб ми приїжджали . Ми не приїхали , так як чесно мене ця ситуація образила , вони внучку бачать пару разів на рік, мій брат міг відмічати новий рік з дівчиною і її батьками , було з ким . От проходе пів року і батьки дівчини дуже не гарно поступають по відношенню до моїх батьків , до мого брата і все сватовсто закінчилось . Ось іде наступний новий рік і знаєте , що мені каже мама ??? Так що там з новим роком , може ми приїдемо до вас , щоб не готувати нам ??? Я чесно офігіла , за нас згадали , через рік 😬 Стало дуже не приємно , щоб їм не готувати 👍🏼
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Які заздрощі ? Що мої батьки відмітили з людьми, які потім з моїм братом і ними не гарно поступили ?
Ваши родители отметили так как захотели. Что случилось потом не имеет к этому никакого отношения.
Почему вы считаете что лучше знаете как надо жить вашим родителям?
Смайликівна• 21 декабря 2024
Ответ дляLisichka1307
Ми ж не знаємо сім´ю автора, тільки так, пару рядків в пості, де більша частина ревнощі і образи
А я, до прикладу, побачила, що в сім´ї автора є любима дитина і дитина-на всяк випадок. Але це, напевно, тому, що виросла в сім´ї, де такого не було, і мені це відразу кинулось в очі. Моїм батькам вистачило батьківської мудрості не вилизувати одну дитину за рахунок іншої
ТочноБудет• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Є друзі , в цьому році на моє день народження поїхали в Буковель разом 👍🏼 так що друзі є у нас , а я про друге . Новий рік завжди відмічали в сімейному колі . Просто за 10 років, ніколи батьки не приїхали .
Ви хотіли щоб вони в Буковель приїхали на ваш ДР?))) На НР вони ж завжди до вас приїжджали,ви в старості написали. Один рік до брата поїхали і ви вже рік ситуацію пережовуєте
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Ні, у нас в родині по-людськи було: коли з´їжджалися до батьків в гості, то батьки/свати собі спілкуватись, а ми (я, невістка, брат і швагро) всі разом швиденько накривали стіл, потім всі разом сиділи. І ніхто не був нікому тінню-прислугою
А у нас нет.
И это не значит что у вас более ’правильно’
Мне к примеру не нужны невестки и тем более мой муж на маминой кухне
Я люблю там сама распоряжаться, контролировать и все делать.
Смайликівна• 21 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
так а їм що розірватися як дітей двоє? цій дочці і так більше уваги
За 10 років не спромогтися бодай раз побувати в доньки - це ’розірватись’?
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
В смысле не приехали родители?
Ни разу за 10 лет не отмечали у вас ни ДР ни нг?
Тихомандражная• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Тобто, за вашою логікою батьки мали заздалегідь знати, що ті люди гнилі і не будувати з ними стосунків? Так би мовити, бачити наскрізь. Мабуть, ви ніколи-ніколи не помилялись в своєму житті. Ну, ок.
Заздрість ваша проявляється у фразах ’Поїхали святкувати до брата’, ’Не допомагали ні фізично, ні морально, ні фінансово’.
Новопоштинская• 21 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
А нічого, що любима, як ви кажете, ще дійсно дитина і жила весь цей час з батьками. Його що треба було лишати самого і їхати до доньки? Я так розумію, що брат молодший і тільки почав зустрічатись з дівчиною, своєї сімʼї у нього ще нема.
Не пью, не курю• 21 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
Допомагати мамі, а не обслуговувати. Для вас нормально, що мама бігає в милі, а ви сидите, як привезена? Я в мами вдома, а не в гостях.
А для вашого брата нормально сидіти ´привезеним´? У моєї мами все точно так само - син у гостях, бо він на першому місті. Тільки не придумуйте зараз - я не ревную і не заздрю, просто констатую факт.
Смайликівна• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Напевно нема , як такової сімʼї , яку б мені хотілось . Нам з чоловіком не допомагають ніяк ні фінансово , ні морально , ні фізично . Та ми і самі справляємось , але дивлюсь на своїх друзів ,і як батьки допомагають чим можуть і хочеться плакати . Бо теж так би хотілось . А нас тільки повчають , як так купили айфон , а не диван . Так після того , як назбирали на своє житло , хотілось себе порадувати ☺️
Автор, прийміть той факт, що ваші батьки вміють розмножуватись, але дійсно батьками так і не змогли стати. Тому не намагайтесь порівнювати їх з нормальними батьками чи заслужити у них краще відношення до себе. Це марна затія. Просто прийміть факт, зробіть висновки, дистанціюйтесь і перестаньте прислуговувати.
А своїх дітей виховуйте, врахувавши поганий досвід сім´ї, в котрій Вас не повезло народились
ТочноБудет• 21 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Так вони кожен НР в доньки,судячи зі староста. І на день народження вітали)
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
В смысле? Это автор и есть ’любимый ребенок’?
Родители автора каждый НГ год праздновали с автором и ее семьёй и в прошлом году решили один НГ отпраздновать с младшим ребенком.
И автор им этого уже второй год простить не может.
Новопоштинская• 21 декабря 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Так нормально. Коли брат з татом дрова рубають, мені теж сокиру в руки не дають. Ми з мамою стіл накриваємо, вони з татом його ставлять, розкладають. Там на тій кухні і так розвернутись нігде, давайте крім брата ще й тата підключимо, щоб взагалі всі лобами стукались.
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Они каждый НГ праздновали с автором и только прошлый год с ее братом.
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Те родители который каждый год празднуют НГ с семьёй дочки, каждый ее ДР поздравляют и дарят подарки это ненормальные родители?
Офигеть.
А как нормально тогда?
Офигеть.
А как нормально тогда?
Смайликівна• 21 декабря 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Нормальна ситуація, що у гостях дочка має обслуговувати брата і його і його дружину?
У терпил і халявщиць нормальна. Бо перші до смерті будуть зі шкіри лізти, аби доказати, що вони теж варті так само батьківської любові як інша дитина. А другим нормально, бо є терпила-лошиця, котра їх обслуговує)))
осень харашо• 21 декабря 2024
Якась маніакальна прив´язка до дат. От саме умовного 17 серпня і 31 грудня треба щоб батьки зробили те що хочу. А інші 363 дні в році то вже не те? Для дорослої людини дивно.
Смайликівна• 21 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
А чого мама має бігати, коли два здорові лохи (син і зять) і дві здорові кобили (дочка і невістка)?
Новопоштинская• 21 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Не знаю чого, в нас лохів та кобил немає. Якщо ви кобила, то спитайте в конюха, а не в мене.
осень харашо• 21 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Лохи, кобили. Що за родичі такі у вас.
Не пью, не курю• 21 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
У нас немає дрів. Ви пишете, що саме ситуація, де син у гостях сидить, а донька ´шуршить´ є нормою.
Не пью, не курю• 21 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
А потім догляд дочці, у брата лапки, а невістка розмірковує, як справедливо спадок поділити
Новопоштинская• 21 декабря 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Якщо ви маєте на увазі, що брат має стояти і жарити котлети, то так він цього теж не робить. Я взагалі не дуже розумію, що ж там за купа роботи, яку робити не переробити, тарілки розставити, нарізку доробити, якщо мама не встигла?
Домовенок Кузя• 21 декабря 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ви дурна маленька дівчинка, хоч і маєте вже свою родину. Ваші батьки, ви, діти всі не вміють спілкуватися, таке собі сільське життя, Кайдашева сім´я.
Ооо Проня Прокопівна безсмертна
А я кумедна• 21 декабря 2024
Где-то понимаю автора. Новый год родителям сделай потому что они готовить и напрягаться не хотят, но как только подворачиваются ’сваты’ то теперь нафиг не нужна. ’Закончились’ ’сваты’ то так и быть сгодишься. А ДР дочки это не тот праздник чтоб куда-то ехать, там поздравлять нужно, подарок везти и т д. Автор, а родители подарки на новый год вам делают когда приезжают, а вы им?
Колдунья-вещунья• 21 декабря 2024
Я так і не зрозуміла, авторка спочатку пише що майже кожен рік з батьками святкувала, а потім пише за 10 років ні разу не приїхали.
А взагалі, теж думаю що проблема висосана з пальця і дофіга претензій до батьків від дорослої жінки.