Доль Чекомбана• 21 декабря 2024

Так правильно? Як роблять мої батьки?

1. Живу я від них 70 км , за 10 років ніколи не приїхала на моє день народження … я на кожне день народження мами і тата приїжджаю з чоловіком і донькою …. Так поздоровляли , кидали гроші на картку , але знате після останньої ситуації , яка сталась рік тому , я замислилась над багатьма речами ……
2. У мене є молодший брат і вони з дівчиною вирішили новий рік 2024 відмічати разом , мама з татом довго думали приїхати до нас ( як це було майже кожен новий рік ) , або відмічати з моїм братом і його дівчиною , з її батьками ( здружилися вони і вже почали називати їх сватами ) . Мама дуже переживала , що мій брат образиться . Казала , щоб ми приїжджали . Ми не приїхали , так як чесно мене ця ситуація образила , вони внучку бачать пару разів на рік, мій брат міг відмічати новий рік з дівчиною і її батьками , було з ким . От проходе пів року і батьки дівчини дуже не гарно поступають по відношенню до моїх батьків , до мого брата і все сватовсто закінчилось . Ось іде наступний новий рік і знаєте , що мені каже мама ??? Так що там з новим роком , може ми приїдемо до вас , щоб не готувати нам ??? Я чесно офігіла , за нас згадали , через рік 😬 Стало дуже не приємно , щоб їм не готувати 👍🏼
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Ого 🤭 маніпулятор і егоїст 🙄 дуже хочу бути егоїстом може б легше було оце все сприйняти
Что ’это’ конкретно?
То что родители живут своей жизнью а не вашей?
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Тому що після того , як пропали свати і дівчина , згадали про нас , що і з нами можна новий рік відсвяткувати . А що сталось , то вже не ваше діло
А до этого 10 лет почему с вами праздновали?
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляМеряю от 0
и что? они раздвоиться же не могли. Или они априори должны только с вами хотеть?
Автор не отвечает на неудобные вопросы
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Хай 🤷‍♀️
Тогда почему вы обиделись?
Меряю от 0• 21 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Автор не отвечает на неудобные вопросы
ага я заметила, вопрос по-ходу в заголовке был риторическим и предполагает только ответ - не правы родители))
Вообще не факт• 21 декабря 2024
вот совершенно бы не обиделась, если б родители пошли к брату. Но к брату они не ходят, так как там невестка с тараканами и обижена на мою маму. Я вообще за свободу действий, а у вас какая-то непонятная ревность
МояХатаЗкраю• 21 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Ого, як халявщиці і любительки ділити дітей на любимчиків і прислугу заворушились відразу себе впізнали і ’фас’ автора))))
О, бачу, вже можна навіть кількість порахувати по рукомордих смайликах
Чекала Ваш коментар, після побаченої кількості рукаморд, дякую, що Ви є!
АяВсёЗнаю• 21 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Объясните пожалуйста на что именно обиженной.
А то автор так и не ответила.
Есть факты.
У родителей взрослая дочь у которой давно своя семья.
Они:
Не приезжают без спроса
Дарят подарки и поздравляют даже если не приезжают в гости
Не лезут в их жизнь, не напрягают ничем.
Приезжают раз в год праздновать НГ по приглашению .

Что не так делают родители взрослой дочери?
Что в этом списке они должны изменить и делать не так?
Автор хочет семейного тепла и уюта, любви, поддержки и тёплых отношений с внучкой, но ее родителям это чуждо

Зато , когда болячки припрут, то мигом вспомнят про автора и требовать будут отношения как к королеве Елизавете )
Личко Невеличке• 21 декабря 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю

У автора есть семья для этого.
Родители это другая семья.
Когда взрослый ребенок создаёт свою семью он должен понимать что у родителей тоже семья хоть и без него. И их семья не обязана жить жизнью его семьи.
Это две отдельные семьи.
Это назвается взрослая жизнь.

А автор так и не смогла сепарироваться от родителей.

И вы так и не ответили на мой вопрос.
Что должны делать родители взрослого человека чтоб взрослый человек на них не обижался?